VŠECHNY ZLEPŠENÍ DO 36% VYPNUTÍ + DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY VĚNECÍ NEŽ 3000Kč!
Czech Republic

Jak nakupovat

A. Návrat
1. Máme jen umožnit úplné náhrady na položky, které mají problémy způsobené námi.
2. V případě, že se vrátí balíček neobsahuje veškeré příslušenství a dílů to bylo posláno s náklady na příslušenství a dílů bude odečtena z celkové ceny výrobku a mohly odůvodnit pouze částečnou náhradu.
3. Pokud z nějakého důvodu, je třeba změnit velikost, barvu, nebo náhrada za důvodu "Na rozdíl od", náklady na doručení bude odečtena z celkové ceny produktu.
B. Výměny
Budeme akceptovat výměnu za jinou velikost či barvu do 30 dnů od původního data objednávky expedice. Prosím kontaktujte nás s vaší ID zakázky a jeden z členů našeho týmu vám pomůže. Pokud byste chtěli vyměnit položky k jiným stylem, měli byste vrátit položky na vrácení peněz (podle návratové politiky) a novou objednávku pro styl vám vyhovuje.
Musíte nás kontaktovat před odesláním položky zpět. Všechny položky poslán zpět do nás musí být v původním stavu, tj. Není opotřebovaný, pozměněny nebo se omývá, se všemi značkami připojené. Opotřebované nebo špinavé předměty budou vráceny zpět k vám.
Nechceme pokrýt přepravní náklady výměn, budete zodpovědný za zpáteční poštovné a za poštovné a balné náklady na dopravu zasílané položky zpět k vám. Doporučujeme, abyste přidat měření a pojištění při odesílání položek k nám pro svou vlastní ochranu, protože nemůžeme být odpovědný za ztrátu zásilky. Poštovného a balného poplatky jsou nevratné.

Copyright © 2019 Hollister CZ All Rights Reserved. Powered by www.hotelsh.cz
Czech Republic