Nová Zubní Laboratoř Maraton N8 Mikromotor, Elektrické Lešticí Stroje 45K OT / min S Násadce Přímo E-Typ Kartáč

Nová Zubní Laboratoř Maraton N8 Mikromotor, Elektrické Lešticí Stroje 45K OT / min S Násadce Přímo E-Typ Kartáč

3 324.11 Kč 2 493.03 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: design pro chlapce, zubní maraton, zubní mikromotor, zubní mikro motor, prsten, zubní laboratoř, laboratoř, motor marathon nehty, zubní elektrický mikromotor, cyklu prsten, laboratorio dental.

Napájecí napětí: 220V/50Hz±10% 110V/60 hz±10% FDA,CE certifikované Saeyang Maraton N8 typ Vyroben v Koreji, Silný točivý moment a průběžně variabilní ovládání rychlosti 0~45,000 ot / min, méně vibrací standardní uhlíkové kartáče motoru Žádné teplo po dlouhé hodiny provozu účinné elektrické design, Snadné změnit směr jízdy pro účinnost Nožní pedál pro proměnné řízení otáček Pravé A Levé otáčení možnost Volitelně zapnout/vypnout pro přepínání Kompaktní & Ergonomický design Automatické zastavení se změní na červené světlo s alarmující pípnutí Šest monthes Garantované Bur velikost :2,35 mm Hmotnost:3.45 KG Balíček Seznam:

Maraton Mikro Motor x 1 Násadce x 1 Proti-úhel 1 x Nožní pedál 1 x

Máte nějaké otázky, chcete se zeptat ,prosím, neváhejte zanechat nám vzkaz ,budeme snažit vám odpovědět do 2 hodin .Naše služby žádný den volna. Když se vaše zásilka je odeslána ven ,prosím, buďte trpěliví, čekat,Obvykle je třeba vzít 15-45 dnů ,Prosím, nebojte se ,jsme mohli poskytnout vám sledovací číslo pro vás ,pokud nemůžete sledovat vaše položky ,prosím, nechte nám vzkaz ,budeme sledovat za vás . Než jste se dostal pozemek ,prosím, být jisti, že bychom se vždy zde pro vaše jakékoliv dotazy ,tak prosím dont otevřít spor první,stačí nám říct ,budeme snažit najít svůj pozemek nebo bychom mohli plně vrátíme vám Vaše spokojenost a připomínky jsou pro nás velmi důležité. Pokud se vám líbí naše produkty a služby, prosím, chvilku nechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězd. Budeme velmi si toho vážím. Pokud nejste spokojeni, Prosím, neváhejte a kontaktujte nás před odjezdem Neutrální nebo Negativní zpětnou vazbu, budeme se snažit v našich silách, aby práce problémy. Mimochodem, pokud se vám líbí našem obchodě, Prosím, přidejte našem obchodě pro své Oblíbené Obchody, můžete získat naše Nové příjezdu a Sleva informací v čase.

  • Velikost: Small
  • Složka: mikro motor
  • Typ Položky: Bělení Zubů
  • Značka: Pirueta
  • NET WT: 4.0 kg
  • Číslo Modelu: V-N8