Doprava zdarma 1KS 60-100mm profesionální kvality 2 kroky diamond mramorová díra viděl s centrální vrták pro mramor/dlaždice vrtání

Doprava zdarma 1KS 60-100mm profesionální kvality 2 kroky diamond mramorová díra viděl s centrální vrták pro mramor/dlaždice vrtání

276.96 Kč 260.33 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
 • Štítky: 60 krok drill bit, Krok Drill Bit, hoblík machin, ovoce mlýnek stroj, vrtulník bruska, 4 20 krok drill bit, 4 5 krok drill bit, koření mlýnek stroje, 2ks krok drill bit, úhlová bruska machin.

Specifikace Produktu:

Profesionální kvalita 2steps mramorové dlaždice díra viděl pro mramorové dlaždice vrtání.

Průměr: 60 mm -100 mm

Stopka: 8-10mm

Aplikace

může být Instalován v elektrickou vrtačku, nebo vrtačku, nebo víceúčelové elektrické kladivo s elektrickou vrtačku funkce na keramické dlaždice , mramor , dlaždice vrtání.

Musí přidat voda colling při práci.

Související Produkty:

Produkty show:

Jak vrták na sklo jako následující:

Náklad:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, zprostředkování, poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Vrací:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba:

Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku . Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

 • Délka: 65mm
 • Značka: FUDO
 • Typ: Jádro Vrtáku
 • Číslo Modelu: VD-TIS-20-25MM2S
 • Certifikace: NIC
 • Aplikace: mramor/žula/dlaždice/sklo otvor vrtání
 • Původ: KN(Původu)
 • Materiál: Diamond
 • DIY Dodávky: Obklady
 • Použití: Zdiva Vrtání
 • Položka: diamond deska sklo díra pilou
 • Specifikace: 60-100mm