Dětský Svět Krajina DIY Nuly Obrazy Magické Město Umění Kresby Dětské Vzdělávací Hračky Dítě Narozeniny, Dárky Pro Kluky, Holky

Dětský Svět Krajina DIY Nuly Obrazy Magické Město Umění Kresby Dětské Vzdělávací Hračky Dítě Narozeniny, Dárky Pro Kluky, Holky

171.21 Kč 102.77 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: motýl float, obrázek nuly, míč magic, barva nuly, umění nuly, skřípání barvy, karty nuly, ice magic, ice cream magic, kouzelník.

Popis Produktu:

Hlavní Materiál:Papír Velikost:40,5 x 28.5 cm / 15.9" x 11.2" Téma:Noční Pohled Nuly Umění malování funkci světlé barvy a vzory skryté pod matný povlak, a dřevěné stylus, aby je odhalit jen s jednoduchým nuly.Používat škrabadlo škrábat pryč černý matný povrch papíru, odhalující zářivé duhové barvy pod!pojďme udělat nezapomenutelný dárek pro otce na den otců a den matek různé DIY nápady.Snadné použití pro různé účely, doodle, zapisovat poznámky, vytvářet karty, skica, kreslit, stopové a více ideální pro děti(i dospělé) všech věkových kategorií.Používat škrabadlo škrábat pryč černý matný povrch papíru, odhaluje pozadí, takže zábavu a navíc umožňuje úžasné kreativní umělecká díla, značky, a více!Je vynikající umění a řemesel, aktivity pro děti nebo dospělý-up umělce!Jste více pravděpodobné, že dobře fungovat, pokud budete mít krátkou přestávku pro bezduché práce každý den.To scratch-off obraz je přesně to, co hledáte, snadno, plýtvání času a stresu.Balení Včetně 1 Kouzlo Nuly Umění Malování Na Papír, 1 Blank Board, 1 Dřevěnou Hůl.Obsah Balení: 1 x Kouzlo Nuly Umění Malování na Papír 1 x Prázdná Deska 1 x Dřevo Držet Poznámky: 1. Prosím, dovolte 1-3 cm rozdíl vzhledem k ruční měření a 3-5 g pro rozdíl mezi různými barvami. 2. V důsledku obrazovky rozdíl, barva může být trochu odlišná od toho, co jste očekávali, prosím, dovolte to.

  • Varování: NIC
  • Původ: KN(Původu)
  • Pohlaví: Unisex
  • Typ: Škrábání Malby
  • Klasifikace: Barvy Učení Notebook/Notebook Zbarvení
  • Materiál: Papír
  • Číslo Modelu: XY1324
  • Věkové Rozmezí: > 3 roky starý

5

Great picture! As bright as in the photo. The process calms and raises the mood. I'll take more. It came slightly crumpled. And how else to get the usual cardboard sheet from China to Ukraine? To the seller no complaints, unless the offer to put on a chipboard sheet or something like that and add a couple of cents to the price. In the envelope there is + 1 clean sheet for your ideas. In the set, a standard wooden stick for work. Ordered 06.10, received 01.11. I write a review with a finished picture.