1ks 6012-2RS 6012 RS 60x95x18mm Gumové Uzavřené Hluboké Drážky Kuličková Ložiska

1ks 6012-2RS 6012 RS 60x95x18mm Gumové Uzavřené Hluboké Drážky Kuličková Ložiska

244.55 Kč 232.40 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: drážkovaná řemenice, ložiska, Ložisko 6200, neal keramická ložiska, 20mm ložiska, keramické mazivo ložiska, Kuličkové ložisko 6203, Ložisko 6009, Ložisko 6010, ytp lineární ložiska, kuličková ložiska.

Popis:

6012-2RS 6012 RS 60x95x18mm Gumové Uzavřené Hluboké Drážky Kuličková Ložiska

Model:6012-2RS

Množství:1ks (ID)60mm x (OD)x 95 mm (tloušťka)18 mm se Běžně používá pro RC MODELY, Elektromotory, HVAC, Automobilový průmysl, Průmyslové Aplikace a mnohem více. To je zbrusu nové, kvalitní a vysoký výkon

Doprava Lodí do USA:7-15 dnů Lodní do jiných zemí:15-35 dnù Poznámka:Brazílie /Rusko /Ukrajina Bude trvat mnohem déle, než jiné země,takže náhrada doba je až 60 dnů. Položky budou odeslány do 48 hodin po obdržení úplného zaplacení, Budeme loď vaší objednávky prostřednictvím Registrované Letecké Pošty (v Ceně sledovací číslo) v China Post Air Mail.

Vrací Politiky 100% Návratnost - Záruka do 30 dnů přijímáme vrací pro výměnu, či vrácení peněz do 30 dnů položek dodávky. Položky musí být v původním stavu, nejsou nošeny, nebo změněn. Nebudeme hradit dopravu zpět.

Zpětnou vazbu, Jakmile jste obdrželi vaše položky, prosím, zanechte zpětnou vazbu pro nás, protože to bude informuje nás, že jste obdrželi vaše položky. Opravdu potřebujeme vaši pozitivní zpětnou vazbu a 5 Hvězdičkové hodnocení po obdržení vaší objednávky, budeme vám pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. Pokud máte nějaký problém nebo otázku týkající se vašeho transakce, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakýkoliv typ zpětné vazby. A dát nám příležitost rozumně napravit v přiměřené množství času, ať už jsou vaše obavy mohou být. Negativní zpětnou vazbu nic neřeší. Jsme vždy ochotni pracovat na věci. Tak neváhejte a kontaktujte nás.

Zákaznický Servis, Jsme jsou zde, aby pomohl s vaším produktem otázky, stav objednávky a výnosy. Náš závazek k vám je zodpovíme vaše e-mailem do 24 hodin, o víkendu do 48 hodin. Pošlete nám e-mail s jakékoliv otázky nebo obavy, které můžete mít.

Podmínky Prodeje Dovozní cla,daně a přijímající zástavu nejsou zahrnuty v ceně, nebo poštovné zdarma.Tam jsou poplatky za kupujícího zodpovědnost zkontrolujte Prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem. Jsme obvykle známka zboží pro nízké náklady na celní prohlášení a my se snažíme, aby vám pomohou minimalizovat nebo zabránit GST nebo V. a. T. nebo jiné dovozní daně,ale nemůžeme guarance žádná daň, jak to je, závisí na vaší zemi, politiky.

Díky A hodně štěstí!

  • Značka: PAWZYQ
  • Nátěry: Další
  • Struktura: Další
  • Číslo Modelu: 6012-2RS
  • Točivý Moment Kapacita: Další
  • Materiál: OCEL