Střela Vzduch Nerf Soupeř Obklad Zbraň, Děti Hra, Hry, Hračka, Hračky Střelby Pro Děti Děti Chlapci Venkovní A Vnitřní Sport

Střela Vzduch Nerf Soupeř Obklad Zbraň, Děti Hra, Hry, Hračka, Hračky Střelby Pro Děti Děti Chlapci Venkovní A Vnitřní Sport

522.36 Kč 250.73 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: neposeda, hra, plyš, dítě montessori, elektrický skútr, pistole nerf, Kočka, lovit prakem, sportovní top, funko pop.

Žádná Zbraň vezměte Prosím na vědomí, protože zbraň nesmí být rozeslány leteckou expresní,thers není Zbraň v targer balíček. Zbraně jsou citlivé zboží a kontraband! které nesmí být selled!

【Automatické Resetování】

Cíl pro hračky zbraně je vybaven výkonným elektrické zařízení uvnitř. Když jste porazit všechny tři cíle, silné zařízení bude tahat cíle zpět do stoje automaticky do 2 sekund. Děti se mohou těšit jeho nekonečné štěstí.(AA Baterie NEJSOU součástí balení)

【Realistický Zvukový Efekt】

Být zajímavější, můžeme přidat nějaké realistické zvukové efekty, jako jsou výstřely a zvuk rozbitého skla. To je jako, že jste opravdu hit láhev, když narazí dolů do cíle. To vytváří realistický atmosféru přestřelek, které dětem najít potěšení. Musí se milovat hračku.

【Digitální Scoreboard】

Zobrazí se výsledky, které jste dostali na obrazovce. Když jste porazit všechny tři cíle, dostanete jeden bod. Nejvyšší skóre je 30. Cíl je dokonalým doplňkem kompatibilní pro nerf zbraně pro kluky jako Soupeř Zombie Strike Modulus Sniper Elite Mega Série zbraně a tak dále.

Odnímatelné Cíl

Tam jsou 9 karet pro změnu cílové fotografie.

【Rodina Herní】

Tohoto cíle hračka je vhodná pro děti, teenagery a dospělé. Digitální cíl může být použit nejen jako osobní školení střelba cíl, ale to může být také hrál proti několika hráčům, aby zjistili, kdo získá nejvíce. Ideální zařízení pro nerf stran, venkovní hry. Nebo můžete hrát indoor.

【Nejlepší Narozeninový A Vánoční Dárek】

Pokud jste stále zmatená o výběru dárků pro vaše děti, opravdu doporučujeme tento cíl jako oblíbený Vánoční dárek. Nemůžeme ujistěte se, že každý z našich cílů je perfektní, ale můžeme slíbit, že někdo může získat perfektní řešení, pokud cíl je někde vadný.

  • Pohlaví: Unisex
  • Materiál: Plastové
  • Plast Typ: ABS
  • Věkové Rozmezí: > 3 roky starý
  • Funkce: Uchopení/Pohyb Schopnost Rozvojových
  • Původ: KN(Původu)

3

Be careful, there are no darts or pistols. I find it very expensive for what it is. The plastic is of poor quality

4

Excellent.

2

Poor quality, a hard day its functioning