Automatické Elektronické Regulátory Zavlažování Solární Energie Vody Časovač LCD Zalévání Zahrady Domů, Digitální Inteligence Zavlažovací Systém.

Automatické Elektronické Regulátory Zavlažování Solární Energie Vody Časovač LCD Zalévání Zahrady Domů, Digitální Inteligence Zavlažovací Systém.

960.28 Kč 796.97 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: cn101, akvalin, časovač irrig, automatický časovač zavlažování, seasons garden controller, nůžkový, Ac Pro, časovač vody, vnitřní zařízení polici, micro invertní.

Automatické Elektronické Regulátory Zavlažování Solární Energie Vody Časovač LCD Zalévání Zahrady Domů, Digitální Inteligence Zavlažovací Systém.

Vlastnosti: 1.Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, odolné a sloužit vám dlouhou dobu, poskytují vynikající účinek. 2.Plně automatický inteligentní zavlažovací zařízení, to může pravidelně zalévat rostliny v závislosti na době, kdy jste nastavili, udržet půdu vlhkou, aby rostliny zdravé a zabránit rostliny před zničující. 3.Připojení na vodní potrubí a nastavte frekvenci a čas zavlažování, které šetří čas a úsilí při vedení zahrady. S solární panel design, to může absorbovat sluneční energii jako zdroj energie, eko-šetrné a energeticky úsporné. 4.Automatický zavlažovací systém může snížit nejen mzdové náklady, ale také účinně využívání vodních zdrojů, zlepšení účinnosti zavlažování. LED displej pro intuitivní ovládání, s dvojitou těsnící kroužek, lepší vodotěsné, může stále pracovat v deštivý den normálně. 5.Těsnění čirý kryt může chránit LCD obrazovku před dešťovou vodou. To také obsahuje nerezový filtr čistý zabránit blokování. 6.Vhodné pro veřejné zeleně, zahrádkářství, zemědělské půdy, trávník a tak dále. Specifikace: Materiál: ABS Zobrazení funkcí: LCD displej pro standardní čas, zavlažování kontrola stavu a funkce paměti. Elektrický výkon: 3W napětí Baterie: 3.7 V Vstupní napětí: 4.2 V-6V typ Rozhraní: Micro USB kapacita Baterie: 2000mAh Volitelné čerpadlo model: Jedno čerpadlo, Dvojité čerpadlo Záležitosti vyžadující pozornost, Být jisti, v souladu se z bezpečnostních důvodů 1. Použitelné tlak vody:0,3 mpa - 1mpa 2. Pouze 1,2 v nimh baterie mohou být použity. 3. Když led se očekává, rozebírat andput daleko v předstihu, aby se zabránilo poškození zařízení. 4. Prosím, provádět neškodný léčba po výměně baterie. 5. Držte přístroj dál od ohně 6. Nelze použít pod vodou více než 30meters 7. Pro zavlažovací systémy, ne pro jiné účely 8. Je doporučeno průběžně sledovat tři postřikovací cykly a pak odpojte monitorování, aby se zabránilo majetku ztráty způsobené chyby nastavení 9. Nerozebírejte časovač v průběhu záruční doby. Jednou rozebrat, záruční servis bude ukončena. Prosím, kontaktujte po-prodejní servis, pokud budete potřebovat údržbu Balíček obsahuje: 1 x Zavlažování ovladače 2 x 1,5 V Dobíjecí Baterie

  • Typ: Zahrada Vody Časovač
  • Časovač Typ: Ac Pro
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Plastové
  • Číslo Modelu: Solární Energie Vody Časovač