10pcs/lot Endstop Spínač pro Arduino doraz koncový Spínač+ Kabel Vysoce Kvalitní Mechanický Endstop pro RAMPY 1.4 3D Tiskárny

10pcs/lot Endstop Spínač pro Arduino doraz koncový Spínač+ Kabel Vysoce Kvalitní Mechanický Endstop pro RAMPY 1.4 3D Tiskárny

106.39 Kč 104.26 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: kabel endstop, rvp, arduino endstop, displej pro tiskárny, koncový spínač vodotěsný, cnc část, arduino uno rampy, konec podpory, rameno robota, 3 d tiskárny nehty.

6ks Endstop Spínač pro Arduino s Kabelovou Koncový doraz pro 3D Tiskárny Makerbot RepRap Průša Mendel CNC pro Arduino Uno R3 Mega

Specifikace:

Drát typu: 22AWG

Pracovní napětí/proud: 300V / 2A

Teplotní odolnost: 80 stupeň celsia

Červená čára spojující VCC (ramp +)

Černý vodič připojení GND (rampy -)

Green Line připojení SIGNÁLU (ramp v s)

Délka kabelu: Cca 70cm

Obsah balení: 6 x Endstop Mezní Spínač a 6 x Kabel

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Zápas nám

1. Vítejte v našem obchodě! Jsme profesionální celém světě velkoobchodní společnosti. Vysoká kvalita výrobků, rozumné ceny, vynikající služby zákazníkům a spolehlivý úvěr je naše krédo.

2. Pokud se vám líbí naše výrobky, prosím, přidat svůj obchod do svého "Oblíbené" seznamu.

3. Necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU po obdržení platby. Prosím, kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni s položkou po obdržet.

4. Všechny zprávy budou zodpovězeny do 1 pracovního dne. Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve, Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu!

  • Značka: AOKIN
  • Typ Položky: koncový spínač
  • Typ 1: 3Pin 70cm Samice, aby se Žena s termial
  • Číslo Modelu: Endstop Mezní Spínač a Kabel
  • Typ 2: Pro 3D Tiskárny