Spodní (Nabíjecí Dok + Mikrofon + Reproduktor Vyzvánění Bzučák) Modul pro LG G5 H840 H850 F700S F700L LS992 VS987

Spodní (Nabíjecí Dok + Mikrofon + Reproduktor Vyzvánění Bzučák) Modul pro LG G5 H840 H850 F700S F700L LS992 VS987

212.99 Kč 181.01 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: lg g5 o sobě, bzučák, kebidumei stereo, lg g5 h840, lg g5, soundsystem, bzučák arduino, model lg g5, čepel pro ping pong, dh blade.

Poznámka: Prosím, sdělte nám váš model smartphonu a verze, když uděláte objednávku. Pak vám můžeme odeslat nejvhodnější pro váš smartphone.

Máme také další model, se můžete podívat prostřednictvím: https://www.hotelsh.cz/store/product/Charging-Dock-Microphone-Speaker-Ringer-Buzzer-Module-for-LG-G5-H820-H858/433150_32960873181.html

1. Vysoce kvalitní Spodní (Nabíjecí Dok + Mikrofon + Reproduktor Vyzvánění Bzučák) Modul pro LG G5 H840 H850 F700S F700K F700L LS992 VS987.

2. Tato část je použita k nahrazení poškozené nebo nefunkční.

3. Každá položka byla zkontrolována a v dobrém stavu, před odesláním.

4. Instalace nových součástí by mělo být provedeno kvalifikovanou osobou. Budeme nenese odpovědnost za případné škody způsobené během instalace.

Obecné Typy Reproduktor Vyzvánění Bzučák

1. China Post Obyčejné Malé Paket Plus, doprava zdarma, může být pouze sledován v Číně, ale bez detailu, sledování informací ve vaší zemi. 2. Pokud datum dodání bude konec a vy stále ještě není obdrží balíček,prosím, kontaktujte nás a my se budeme prodloužit dodací lhůta 10-25 dní.Pokud jste ještě neměli dostávat svůj pozemek v 10 dnech, my vám vrátíme. 3. Pokud chcete registrovaných způsob dopravy, prosím, vyberte www.hotelsh.cz Standardní Lodní dopravy, nebo China Post Air Mail.

1. Nejsme zodpovědní za zpoždění způsobené celní, dovozní cla, daně nebo jiné celní poplatky. 2. Prosím, poskytnout důkaz, video, do 5 dnů poté, co jej obdržíte, pokud tam je problém s kvalitou, problémy budou vyřešeny s vrácení nebo výměnu. 3. Prosím, informujte nás do 2 dnů po obdržení nesprávného produktu. Můžeme nabídnout slevu, výměnu nebo vrácení peněz po potvrzení. 4. Poskytujeme bezplatné údržby do 6 měsíců. 5. Propagace produktů nabízejí pouze výměna a údržba; náhrada není přijat (kromě špatné produkty obdržel.)

1. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, vaše Pozitivní Zpětná vazba bude velmi ocenil. 2. Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni se svým nákupem, prosím kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl. 2. Budeme pracovat s vámi, dokud nebudete spokojeni. Jsme přesvědčeni, že přátelské komunikaci může vyřešit všechny problémy.

1. Většina výrobků, které jsou předmětem platby dovozního cla (např. v USA) nebo jiné povinnosti, a další poplatky včetně daně z přidané hodnoty (DPH) nebo jiných daní. Pokud tyto jsou použitelné, budou vybírány a určí, kdy zásilka je zpracována podle platné celní úřad ve vaší zemi. Prosím zkontrolujte, zda vaše země dovozní politiky, aby se pochopit a zjistit, použitelnost a vaše odpovědnost za jakékoliv cla nebo daně pro produkty, které zakoupíte. 2. Všechna příslušná cla a daně, pokud nejsou zahrnuty v kupní ceně vaší objednávky nebo transakce. Pokud se vztahují, a jsou vybírány, pak jsou vaše (a ne naše nebo výrobek výrobce nebo dodavatele) výhradní a výlučnou odpovědnost, a musí být zaplacena přímo vám, aby vaše vláda nebo kurýrní společnost, když jsou produkty dodávány. 3. Platby výše uvedeného cla, poplatky a daně nejsou naše (nebo výrobku výrobce nebo dodavatel) odpovědnost. 4. Budeme nenese odpovědnost za jakékoli přepravní nebo celní zpoždění, protože to je mimo naši kontrolu.

  • Číslo Modelu: Pro LG
  • Kompatibilní Značka: LG
  • Certifikace: NIC
  • Značka: haweel
  • Design: BAR
  • Původ: KN(Původu)

5

Domestic service center in what is only one referred to as too expensive Internet surfing China found and demigods's and buy VE. Shipping period is took ten days or so high for glazing momentary dock charging dock, well made. Working day when charging iPhone for some hot water-even cooking. Detonation is not happy? Well writing. Thank you ^^