Vitamin B7 (biotin), který je nezbytný vitamin pro lidské tělo, krásu a péči o pleť, zmírnit svalové bolesti, zabránit vypadávání vlasů

Vitamin B7 (biotin), který je nezbytný vitamin pro lidské tělo, krásu a péči o pleť, zmírnit svalové bolesti, zabránit vypadávání vlasů

319.81 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: ženšen červený, diy obličeje, biotin na vlasy, doplněk, ženšen panax, biotin, kočičí výplň pro, ginkgo biloba kapsle, super kolagen neocell, vlasy vitamin.

Biotin, také známý jako vitamin H a koenzym R, je voda-rozpustný vitamín a patří do skupiny vitamínu B, B7. To je nezbytnou látkou pro syntézu vitaminu C a nepostradatelnou látkou pro normální metabolismus tuků a bílkovin.To je nezbytné živiny pro udržení lidské přirozený růst, vývoj a normální lidské funkční zdraví.

Biotin, je jedním z vitamínů skupiny B, také známý jako vitamín H, vitamín B7, koenzym R (Koenzym R).V roce 1930, kdy kvasinky růstový faktor a Rhizobium růst a respirační podpora faktorem byly studovány, faktor byl nalezen z jater, aby se zabránilo vypadávání vlasů a poškození kůže u potkanů vyvolané krmení syrové vejce protein.Biotin je členem vodě rozpustný vitamin skupiny B.Obsah oxidu uhličitého v játra, ledviny, droždí a mléka je vysoká, což je důležitým faktorem pro biologické fixace oxidu uhličitého.Snadné vázat s proteiny v kuřecí bílkovinu, velké množství syrové protein může bránit vstřebávání biotinu, což vede k nedostatku biotinu, jako je depilace, hubnutí, dermatitida, atd. Biotin hraje důležitou roli v syntéza lipidů, glykogenezí a další biochemické reakce drah.

Biotin je Spasitel plešatý lidí.To zabraňuje nejen vypadávání vlasů a viditelné světlo na hlavě, ale také zabraňuje společný bílé vlasy mladých lidí v moderní době.To také hraje důležitou roli v udržování zdraví kůže.Co se týče účinnosti, uklidňující nervový systém, nebylo zatím potvrzeno, ale to má určité výhody pro deprese a nespavost.

Biotin je koenzymem různých carboxylases, a hraje roli CO2 dopravce v carboxylase reakce.

Lidské tělo potřebuje asi 100-300 mikrogramů denně.Tam je antibiotikum proteinů (avidinu) v syrové vaječného bílku, které mohou vázat biotin, a vazba biotin nemůže být absorbovány v zažívacím traktu, což má za následek nedostatek živočišného těla biotin.V této době, ztráta chuti k jídlu, zánět jazyku, dermatitida, depilace a tak dále dojít.Nicméně, žádný případ biotinu byly hlášeny u lidí, možná proto, že střevní bakterie mohou syntetizovat biotin kromě zdroje potravy.Biotin se jako koenzym různých enzymů v lidském těle, který se podílí na metabolismu mastných kyselin a sacharidů, podporuje syntézu bílkovin, a také se podílí na metabolismu vitaminu B12, kyselina listová a kyselina pantothenová, a podporuje syntézu a vylučování močoviny.

(1) Pomáhá normální syntéze a metabolismu tuku, jater, cukru a aminokyselin v lidském těle;

(2) Podporovat normální provoz a růst potní žlázy, nervová tkáň, kostní dřeň, samčí gonády, kůže a vlasy, a zmírnění příznaků ekzému a dermatitidy;

(3) Zabránit bílé vlasy a alopecie je užitečné k léčbě plešatosti.

(4) Zmírňuje svalové bolesti;

Podporovat močoviny syntézy a vylučování, syntézy purinů a kyseliny olejové biosyntézy.

_For léčbě aterosklerózy, mrtvice, poruch metabolismu lipidů, hypertenze, koronární onemocnění srdce a krevního oběhu poruchy.

Pokud biotin se používá spolu s vitamínem A, vitamin B2, vitamin B6 a kyselina nikotinová (vitamin B3), které se budou vzájemně doplňovat a mají lepší účinky.Doplňující cyklus: Vitamin H zůstane v těle jen 3 až 6 hodin, takže to musí být doplněn každý den. [1]

Hlavní aplikace

edit

Biotin, známý jako vitamín H, umožňuje tělo přeměnit potravin na svou vlastní energii.Biotin je prospěšné pro zdraví a regeneraci buněk.U diabetických pacientů může zlepšit hladinu cukru v krvi nařízení o biotin.Vlasy a nehty zdraví vyžaduje také biotin. [2]

Zdravotní péče použít

Diabetes.Biotin doplnění pomáhá zlepšit regulaci krevního cukru tím, že zlepšuje inzulín a krevní cukr používat.

Vlasy a nehty.Biotin doplnění může opravit slabý výbuch nehty a nehty a zlepšit zdraví vlasů.Biotin může také opravit předčasné šedé vlasy způsobené nízké hladiny biotinu.

Dědičnými problémy; některé děti neumí dobře využívat biotin a musí být doplněny s biotin.

Kožní problémy, některé kožní onemocnění, jako je louži, může být zlepšena tím, biotin doplnění.

Svalové dystrofie; biotin může být použita k léčbě některých svalových onemocnění související s jako součást léčby.

Nutriční zdraví; Biotin pomáhá lidem, kteří zhubnout, trávit více efektivně.

Infekční onemocnění; biotins mohou být použity k léčbě střevní Candida (kvasinková infekce).

Podle výzkumu, kyselina listová a biotin může účinně zabránit teratogeneze.Na začátku roku 2008, Ministerstvo Zdravotnictví a Sociálních věcí oficiálně oznámil, že biotin a kyselina listová jsou povinné živin pro Japonské těhotné ženy.Je jisté, že rozhodnutí Ministerstva Zdravotnictví a Sociální péče bude výrazně podporovat prodej biotinu v Japonsku, a ve stejnou dobu, bude dále podporovat globální spotřeba biotin.

Američtí vědci také zjistili, že biotin může podporovat rozklad tuku a sacharidů, což může urychlit jejich transformaci na energii potřebnou pro lidské činnosti; je-li množství biotinu v těle je nedostatečná, tuk se hromadí v těle a způsobit obezitu.Tento nový objev stanoví pevný základ pro aplikace biotinu v hubnutí a hubnutí produkty pro zdraví, a otevírá širší trh pro biotin. [2]

Kosmetické použití

Ve stejné době, Japonští učenci se také uvádí, že biotin má vynikající kosmetický efekt, může udržet kůži bílé, hladké nehty a tak dále.Tento objev otevírá nové farmaceutické použití pro biotin produkty.Krása, kosmetický průmysl je jedním z hlavních mezinárodních průmyslových odvětví.Celkový prodej kosmetiky na mezinárodním trhu, jsou daleko vyšší, než tržby z prodeje drog.Nová aplikace biotinu v péči o pleť, péči o nehty a kadeřnické povede k zvýšení prodeje léčivých biotin.

  • Použití: Tělo
  • Množství: 100g.200g,500g,1000g
  • Číslo Modelu: Ženšen Červený Panax Extrakt
  • NET WT: 100g.200g,500g,1000g
  • Složka: Ženšen Červený Panax Extrakt
  • Trvanlivost: 2 roky
  • Typ: třpytky

5

Delivery two months, packed well. We will accept