Pro 20 Děti, Dívky Narozeniny Princezna Pohár Deska Slámy Vlajky Párty Sady Papíru Dítě Sprcha Dekorace Dodávky

Pro 20 Děti, Dívky Narozeniny Princezna Pohár Deska Slámy Vlajky Párty Sady Papíru Dítě Sprcha Dekorace Dodávky

385.90 Kč 250.94 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: unted školní potřeby, pruhované školní potřeby, poživatinami školní potřeby, inspirativní školní potřeby, pands školní potřeby, superzings školní potřeby, zvýrazňovač školní potřeby, školní potřeby cardemos, ovacado školní potřeby, super školní potřeby.

vítejte

pokud máte jakýkoliv dotaz, při obdržení zásilky,

prosím, ne hesitae se dostat do kontaktu s námi,

vždy budeme vám spokojen řešení!

Tipy:

tato položka je localed v číně , prosím, aby to alespoň jeden měsíc dříve, než je plánované datum strany.

china post obyčejné malé Paket je nemůžu dohledat, pokud chcete sledovat své zásilky, prosím, vyberte china post registrované letecké pošty, přepravní metoda.

dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty, tam poplatky jsou kupujícího odpovědnost

pro 20 Děti, Dívky Narozeniny Princezna Pohár Deska Slámy Vlajky Párty Sady Papíru Dítě Sprcha Dekorace Dodávky Všech našich nádobí mají předat "FDA" test, pls být jisti použití!!! co dostanete: 1.Deska 7 inch 20ks 2.Šálek 250ml 20ks 3.Slaměný 25 cm 20ks 4.Vlajka 2,5 M 10ks vlaječky/set Balení : 70ks celkem

Způsob Platby

Přijímáme pouze Podmíněná,Kreditní kartou,Western Union.

Prosím zaplatit do 7 dnů od objednávky.

Přepravní Podmínky

Standardní Služba je Čína příspěvek letecká pošta nebo www.hotelsh.cz Standardní Poštovné.

Máme loď od pondělí do soboty kromě svátků. Prosím, pošlete nám e-mail, NEŽ vaše platby, pokud chcete změnit dodací adresu.

Standardní Služba trvá asi 18 až 25 pracovních dnů. Vezměte prosím na vědomí, že tato služba NENÍ trackable.

Lodní čas během Prázdninové Sezóny (Vánoce, Čínský Nový Rok atd) by mohla být delší než obvyklou dobu. Prosím, přidat dalších 5-10 dnů jako zpoždění.

Vrací Termín

V případě, že jste obdrželi vadné položky, má zákazník do 7 dnů ode dne obdržení žádosti o vrácení peněz nebo výměnu za nový.

V případě, že jste obdržel nesprávné položky, Položky musí být vráceno v původním a nevyužité stavu a musí být také v jeho originální krabici a balení.

Nechceme, aby se náhrady nebo výměny, protože změna mysli. Přečtěte si prosím všechny, popis slouží jako vodítko, než jste nabídku. Při každém kroku byla přijata, aby zajistily, že jsme loď správnou položku, bude příležitost, kdy obdržíte položky, které jsou odlišné od popisu. V takovém případě žádáme vás, kontaktujte nás okamžitě, takže můžeme tuto situaci napravit. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a vážíme si vašeho podnikání.

O Nás

Vážíme si každého jednotlivého zákazníka, stejně jako velkoobchodní zákazník. Náš sklad se nachází v Yiwu, největší malé komodity na trhu v Číně. Našim zákazníkům nabízíme úžasné úspory v porovnání s cenami, které nabízí tradiční prodejci pro podobné nebo stejné produkty. Nabízíme nativní mluvící zákaznický servis v angličtině, španělštině a Čínštině.

Neváhejte se na nás obrátit kdykoli před a po nákupu, jsme se zavázali k vaší 100% spokojenosti zákazníků. Jsme zpět náš závazek s vynikající služby, 100% plné vrácení peněz a zákazník záruku spokojenosti.

Nabídku S Důvěrou!

  • vzor: Tvář
  • Jednorázové Nádobí Typ: Jednorázové Nádobí Sady
  • Číslo Modelu: T001
  • Značka: Disney
  • Materiál: Hovězí kůže papír
  • Příležitosti: Výročí