HTD3M Rozvodového Řemene Uzavřené smyčky 525 mm délka 175 zuby 9mm šířka

HTD3M Rozvodového Řemene Uzavřené smyčky 525 mm délka 175 zuby 9mm šířka

103.41 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: catsuit plné, skutečné 423, gumové rozvodový řemen, 2 f 5 mm, novatec thru nápravy, taška hory, zelené motokrosové, rozvodový řemen smyčka 9mm, 3m rozvodového řemene 9 mm, gumové rozvodový řemen, s3m, gumové rozvodový řemen 20mm.

HTD 3M Uzavřené smyčky Pásu Seznamu Délka-3M-šířka-Délka-3M-šířka-Délka-3M-šířka

Popis Produktu :

10pcs/lot, HTD 3M, Rozvodový Řemen, Uzavřené smyčky, délka 525 mm, 175 zubů, 9mm šířka

Produkt Funkce :

Vhodné pro HTD 3M Načasování Kladky

Materiál: Neoprén Guma s Vyztuženého Skelnými vlákny

Rozteč: 3mm

Délka:525 mm

Zub Číslo:175

Šířka: 9mm

Typ: Closed-loop

Množství: 10pcs/lot

Náklad :

. Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslat ji ems do 10 dnů onc e vaše platba je dokončena s výjimkou některých položek, které vedou čas, seznam speciální a tradiční Čínské svátky.

. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se vaše položky je kontrolována.

. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřské poplatky, cla atd. a dovozu daně z vaší zemi. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.

. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc. Díky za pochopení.

Vrací :

. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu.

. Kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené během návratu, kupující by měl být odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba :

. Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení položky.

. Kupující by měl vrácení zboží v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

. Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrácení zboží v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

. Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba :

. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Budeme

v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

  • Číslo Modelu: 525-HTD3M-9
  • Typ: Rozvodový Řemen
  • Materiál: Gumové
  • Standardní nebo Nestandardní: STANDARDNÍ