IR Dálkové Ovládání Tuya Smart wi-fi Univerzální Infračervený Tuya pro Smart Home Control for TV AC Pracuje s Amazon Alexa Google Domov

IR Dálkové Ovládání Tuya Smart wi-fi Univerzální Infračervený Tuya pro Smart Home Control for TV AC Pracuje s Amazon Alexa Google Domov

272.69 Kč 207.24 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: fotoaparát tuya, vzduch myš smart tv, domů smart, tv, ovládání infračervené, itead inteligentní wi-fi, dveře tuya smart, programátor alexa, moeshouse spínač, zigbee.

Popis:

100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní!

APLIKACE:tuja/inteligentní život

Ovládání IR zařízení s Tuya Inteligentní App nebo Smart Life App kdekoliv a kdykoliv. Soustružení vaše základní domácí zařízení do inteligentních zařízení a dělat život chytřejší a pohodlnější.

Podporuje 50,000+ IR (38KHz IR pouze, bez RF) řízené zařízení, včetně Klimatizace, TELEVIZE, TV Box, DVD, Audio, Osobní videorekordér, přijímač a další.

S velkým IR datové základny, která pokrývá 98% IR dálkové funkce, to může automaticky aktualizovat na cloud.

Kompatibilní s pro Alexa/Echo, Google Domov pro hlasové ovládání TELEVIZORU, STB, Klimatizace a Ventilátory. Zařízení podporuje pouze 2.4 G WiFi.

Naučte vaše DIY IR dálkový ovladač, pokud spotřebič model není k dispozici. Možnost naprogramovat vaše zařízení funkce, pokud některé cloud data není k dispozici.

Vypněte všechny IR dálkové ovladače do jedné APLIKACE na smartphone/tabletu (. Počet dálkový ovladač můžete kopírovat je neomezený).

Budete nikdy být obtěžován chybí dálkový ovladač, rozloučit se chaos, a udržet bezstarostný život!

Specifikace:

Název produktu:WiFi-IR Univerzální Dálkové

Podpora platformy:Android, ios

Rozsah pokrytí:360 °

Napájení vstup: DC 5V/1A

IR Frekvence: 38K

Wi-fi podporu: 2.4 g 802.11 b/g/n

Obsah Balení:

1*Wi-fi-IR Univerzální Dálkové

1* USB Kabel

1* Uživatelská Příručka

Poznámky:

Poznámka: předtím, Než budete přidat tyto typy zařízení, prosím, ujistěte se, že IR zařízení je v blízkosti vašeho zařízení, aniž by cokoli mezi oběma z nich.

b, Infračervené maximální vzdálenost: 10m(žádná zeď)

  • Původ: KN(Původu)