WA...NÁDHERNÉ Yaki Rovné 10"-30" Indické Remy Vlasy, Příroda, Barva Indické Vlasy Yaki Rovné Vlasy, 3 Svazky 4 Svazky Jednat

WA...NÁDHERNÉ Yaki Rovné 10"-30" Indické Remy Vlasy, Příroda, Barva Indické Vlasy Yaki Rovné Vlasy, 3 Svazky 4 Svazky Jednat

1 545.75 Kč 850.27 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
 • Štítky: afro vlasy ohonu, vlasy svazky nabídky čelní, brazilské vlasy virgin, 4 barevný balíček, chondroitin, vlasy yaki, syrové vlasy svazky nabídky, yaki rovné vlasy, afro hromadné vlasy, super ocas.

1.Kolik inche chceš?

2.Jak měřit vlasy se správným způsobem?

Factory: největší vlasů továrny na světě. Od roku 1989.

Služby: Více než 50 obchodech v Amreica, 5 návratu skladu

Profesionální: Tucet národních patentů

Záruka: Můžete vrátit nebo vyměnit do 30 dnů

1. Umýt a stav si vlasy alespoň jednou za 2 týdny.

2. Použijte šampon a stav při mytí ,Olivový olej nebo arganový olej bude plus.

3. Hřeben končí první, pak z vrcholu až na konec. Nechceme naznačují, hřeben na vlnité položky. Prosím, jemně zmáčknout vlnité místo.

4. Ne restyle hedvábí základní uzavření vlasy příliš často, příliš těžké,nebo vlasy se snadno dostat suchou a uzlů bude poškozen

5. Nechte vlasy uschnout po mytí. Udržet vlasy v suchém a čistém prostředí

Q1:Jak mohu vědět, v případě, že vlasy jsou lidské vlasy nebo ne ?

A: Prosím, náhodně vyberte jeden kus vlasy, s lehčí vyhořet, lidské vlasy v ohni, bude se obrátil do černé koule, jemně třít, do napájení, vůně tam je hořící chuť proteinu. Syntetické vlasy budou vlasy míč, mnul není otevřený, a nylon spálené chuti.

Otázka 2: Proč Jsou Mé Vlasy Rozšíření Získání Tangle ?

A: Vaše vlasy mohou tangle v důsledku sucha, oleje a nečistoty build-up, slané vody, chlóru a ne česání ( široký zub hřeben ) vaše vlasy denně. Ujistěte se, že umýt a stav vašich vlasů alespoň jednou týdně,dvakrát týdně je lepší. Použijte hydratační kapky či konzultovat váš stylista pro další pomoc.

Otázka 3: Proč Jsou Mé Vlasy Rozšíření Získání Ubývání ?

A: poprvé prát, může to mít trochu fade, ale neboj, to je normální jev. Všechny naše vlasy útek je dvojité útku a stroj vyroben, obvykle, útek je dostatečně čistý,což může zabránit prolévání problém.

1. Prosím, běží prsty nebo Širokoúhlý ozubený jemně, aby se zabránilo vylučování. Pro kudrnaté vlasy, prosím, nepoužívejte hřeben.

2. Po umytí, prosím, zdravotní sestra vlasy s některými olej na vlasy, poté vlasy budou hedvábné a měkké. 3. Příliš mnoho tepla může dojít k poškození vlasů.

Otázka 4: Jak dlouho to vydrží ?

A: Pro vlasy v takové vysoké kvalitě ,to může trvat více než jeden rok, na základě řádné péče a zdravotní sestra.Ale pokud není zacházeno s respektem, bude muset být nahrazen tkát tři-šest měsíců ,více se o ně starat,tím déle budou trvat.

Otázka 5: Když se moje objednávka odeslány po mém zaplacení ?

A: Obvykle jsme se poslat vlasy do 24 hodin po zaplacení s výjimkou víkend a svátky.a to trvá 3-5 pracovních dnů prostřednictvím DHL,7-15 wrking dny přes DPEX,20-60 pracovní dny přes www.hotelsh.cz standardní poštovné a E-packet, aby se dospělo.

 • Materiál: Lidské Vlasy
 • Vhodné Umírá Barvy: Tmavší Barva Pouze
 • Značka: WA...NÁDHERNÉ
 • Materiál Třídy: Remy Vlasy
 • Textura: Yaki Rovné
 • Může Být Permed: Ano
 • Typ Rozšíření Vlasy: Tkaní
 • Chemické Zpracování: Permed
 • Lidské Typ Vlasů: Indické Vlasy
 • Vlasy Útek: Stroj Double Weft
 • Nejdelší Vlasy Poměru: >=10%