AXON K-88 Nejlepší Dobíjecí V Uchu Neviditelné sluchadla Nastavitelný Objem Audiphone Zvuk Hlasu Zesilovač Starší Ucha, Péče o Nástroj

AXON K-88 Nejlepší Dobíjecí V Uchu Neviditelné sluchadla Nastavitelný Objem Audiphone Zvuk Hlasu Zesilovač Starší Ucha, Péče o Nástroj

443.04 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: zesilovač sluchu pro seniory, ucho sluchadlo zesilovače zvuku, 7 axon, e30 spínač, 12c5616ad, fi zesilovač hi-fi, kondenzátor mkp, péče o seniory pomoc, axon, audio gd.

Vlastnosti: Položka model: K-88 naslouchátko přijít s dobíjecí funkci, není třeba měnit baterie sluchadla kombinuje kosmeticky atraktivní vzhled s hladkým zvuk interní reproduktor Toto sluchadlo kanálové digitální zpracování zvuku umožňuje uživateli ovládání hlasitosti a programů odfiltrovat nežádoucí hluk způsobený tím, proudění vzduchu, větrem nebo Dodat přímý, silný a hladký zvuk přímo do ucha, odolný proti Vlhkosti, poskytuje odolnost k většině forem vlhkosti a opotřebení Samostatný drát a sluchátka, pohodlnější a bezpečnost V Uchu naslouchátko také poskytovat lepší technologie pro snížení elektromagnetického rušení sluchadlo Zařízení, jsou vhodné pro těžkou ztrátou sluchu lidí, Menší než kreditní karta, Cenově dostupné naslouchátka jsou diskrétní, že se vejde snadno do kapsy nebo kabelky Maximální Nasycení Akustického Tlaku: 129dB ± 4dB Maximální Souboru Akustický Zisk: 48dB ± 5dB Harmonické Zkreslení: ≤18%(450≤F≤5000) Frekvenční Odezva: 450-3000Hz Ekvivalentní Vstupní Šum: ≤ 30 db Typ Baterie: Li-ion Baterie Provozní Napětí: 0.2±0.1 V, Provozní Proud: ≤ 4mA Barva: Béžová Velikost: 1.8 x 1.4 x 1,6 cm / 0.7 x 0.5 x 0.6 in(H x L x T) Balení: 1 x sluchadla, 1 x pouzdro 1 x EU PlugCharger (110-240v.) 1 x NÁS změnit plug zdarma 4 x Špunty do uší 1 x Uživatelská Instruktážní Brožura přijít s retail box Doprava Čas Tipy:

Všechny balíček zaslán E-paket nebo POSTNL doporučeně metoda loď. s sledovací číslo, můžete sledovat balíček tam, kde mrtví. to je bezpečnost v bezpečí nákladu. Dodací doba je asi 15--45 dní. V důsledku různých zemí, politiky a počasí a jiných důvodů. poslal do jiné země ,dodací lhůta bude prostě něco jiného. Má nějaké otázky. prosím, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím ali zprávy. děkuji!!!

Zpětná vazba:

Opustit negativní zpětná vazba nemůže vyřešit problém. Existuje mnoho, více pozitivních způsobů, jak fázi to o dobré komunikaci Prosím poslal zprávu, aby nám přes www.hotelsh.cz. budeme se snažit, nejlepší vyřešit váš problém. děkuji!!!

O Daně:

Budeme se snažit v našich silách, aby služba vás. Protože vlastní pravidla se liší v každé zemi, cla a spotřební daně nejsou naše zodpovědnost a my nejsme kvalifikovaní k zodpovězení otázek na toto téma. Prosím, výzkum vaše země tarify a dovozní spotřební daně před nákupem..

  • Typ Výstupu: NIC
  • Připojení: Desktop
  • Použití: Přepínání
  • Výstupní napětí: NIC

5

The order came quickly.