Přírodní kameny a minerály labradorit oblasti křemenné krystaly, drahokamy míč hodně štěstí decoracion hogar moderno

Přírodní kameny a minerály labradorit oblasti křemenné krystaly, drahokamy míč hodně štěstí decoracion hogar moderno

319.60 Kč 303.61 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: koule kámen, přírodní kámen země, gen dr kámen, křišťálové koule, kámen labradorit, crystal stone, tvaru srdce kámen, křišťálová koule stát, dřevěné koule držák, míč crystal.

přírodní kameny a minerály labradorit oblasti křemenné krystaly, drahokamy míč hodně štěstí decoracion hogar moderno

Vlastnosti: 1. Vyrobeny z přírodní labradorit oblasti velmi krásná a atraktivní. 2. Tyto labradorit oblasti jsou velmi krásné. 3. Malé rozměry a nízká hmotnost, pohodlné a snadno se přenáší. 4. To je dobré pro zdraví, snižuje elektromagnetické záření a magnetického stínění. 5. To je také nejlepší volbou pro domácí dekorace nebo svatební dekorace Specifikace: Materiál : labradorit sféře Velikost: 40-100 mm Balení obsahuje: labradorit sféře Poznámka: 1. Prosím, dovolte malou velikost chyba vzhledem k ruční měření. Díky za pochopení. 2. Monitory nejsou kalibrovány stejné, položka barvy zobrazené na fotografiích může být zobrazeno mírně lišit od reálného objektu. Vezměte prosím na skutečný jako standard. Můžeme customed to o jakékoli velikosti a materiály, pokud máte velké objednávky, nebo jakýkoliv jiný dotaz, prosím, neváhejte kontaktovat s námi, Ten obrázek je pouze pro váš odkaz, dostanete podobný krystal z důvodu přírodního kamene. všechny výrobky budou zaslány náhodné, ale slibujeme, že budeme poskytovat vám nejlepší produkt, pokud si objednáte z našeho obchodu. doufám, že budete mít perfektní zážitek z nakupování

Může Se Vám Líbí

Máte-li jakékoli dotazy týkající se vaší objednávky, prosím, neváhejte a kontaktujte mě. Jsem ochotný řešit jakýkoliv problém se svými zákazníky. Uděláme, co bude v našich silách, aby vám spokojen.(^v^) Přírodní auru křemen clusteru unicorn tvar kamenů na prodej

  • Tvar: koule
  • Položka:
  • Regionální Funkce: Čína
  • Značka: sisterstone
  • Použití:
  • Materiál:
  • Barva:
  • Styl: feng shui
  • Téma: Maskot

3

Labradorite sphere 70-80mm. Size as described. Very fast delivery and packed securely. However, very few iridescence effects. I was hoping the seller would find a slightly nicer item for a regular customer. My rating is 3 stars - it seems to be fair. I attach 3 photos you can see for yourself.

5

Es una maravillosa pieza, presenta matices muy hermosos. Es una excelente compra. Mil gracias al vendedor por tan buen servicio!!!