Magic Bond 1 Láhev 1.3 Oz 38ml Paruky Měkké Lepení Lepidlo Paruku Lepidlo S 1 Láhev 1 Oz 30 Ml Odstraňovač Pro Krajka Paruku Lepidlo

Magic Bond 1 Láhev 1.3 Oz 38ml Paruky Měkké Lepení Lepidlo Paruku Lepidlo S 1 Láhev 1 Oz 30 Ml Odstraňovač Pro Krajka Paruku Lepidlo

234.31 Kč 210.86 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: zelená oz, lepidlo bond remover, ghostbond, bond lepidlo, lepidlo hot pot, 4 613 paruka, foxtail, lepidlo paruka, paruku lepidlo držet, lepidlo krajky.

Použít Snadno A S Jistotou

Pro dosažení nejlepších výsledků při použití polyuretanu nebo přední krajka paruku nebo příčesek, prosím, postupujte podle pokynů aplikace níže:

APLIKACE POLYURETANOVÉ PŘÍČESEK

1. Pokud lepení kůže/polyuretan jednotky, naneste jednu tenkou vrstvu na vlasy systému. To by mělo vždy být dokončena dříve, než začnete použitím lepidlo na pokožku hlavy.

2. Naneste 4 tenké vrstvy lepidla na pokožku hlavy, udržet stejné množství lepidla s každým kabát. Dejte každý kabát, jakmile předchozí nátěr otočí jasné (kolem 20 vteřin).

3. Jakmile 4. nátěr se aplikuje, počkejte 7 minut, lepidlo zcela vyléčit. Pak stiskněte vlasy systém na místo.

Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky

Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji!

Pokud máte nějaké dotazy, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci. Všechny zprávy budou zodpovězeny v rámci 1 pracovní den (s výjimkou státních svátků v Číně). Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslal svou zprávu a my vám odpovíme vám co nejdříve. Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin (v ceně neděle).

  • místo původu: Peking, Čína (Pevnina)
  • Typ Položky: Lepidla
  • Velikost: 38ml
  • Číslo Modelu: Krajka Paruku Lepidlo
  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Krajka paruku lepidlo
  • Množství: JAKO VÁŠ VÝBĚR

5

llegaron en el antes del tiempo estimado la prestación es la misma que aparece en la página