DF-A-I Klapky Regulátoru Elektrické Ruční Pohon AC220V Vzduchový Ventil Klapky Servopohon Přepnout na Větrací Potrubí Ventil

DF-A-I Klapky Regulátoru Elektrické Ruční Pohon AC220V Vzduchový Ventil Klapky Servopohon Přepnout na Větrací Potrubí Ventil

876.28 Kč 744.95 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: 1 vody, bezpečnostní ventil, elektrické spínače, belimo klapky pohon, servopohon elektrický ventil, vzduchové tlumiče, klimatizace valv, ZÁMEK OVLADAČE, formální ženy, vedení vzduchu ventil, tlumič disk.

Stock je vyroben z hlavní rameno, druhé rameno a kbelík rameno, kovové vazby, aby jim mají mnohem více energie, co chcete, jak používat váš bagr, grabing těžké, lámání kamene, kopání zemi, tato akcie vám přinese velké zlepšení.

Jmenovitý točivý moment: 16N.M

Výkon: 7W

Ovládání úhel: 0--90 stupňů vzít 17s

1, ruční otevření (nebo zavření) ventilu.

2, elektrické otevírání (nebo elektrické zavírání) ventilu.

3, výstupní otevřít - zavřít pive signál.

4. Napětí AC220V

5. Ovládací plocha je menší než rovná 1㎡

6. V kombinaci s inteligent-ních úhel přepínač lze nastavit úhel 6 rychlostních stupňů.

barva:Zelená

Materiál:plast

velikost:140 x 66 x 85mm

Obsah Balení:

1 x Vítr Ventil Regulátor

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

O sledovací číslo aktualizace: Pokud váš sledovací číslo, není logistické informace, jako tisíce balíků zasílaných do zahraničí, logistické společnosti se neaktualizuje logistické informace, prosím, kontaktujte nás na první čas, Prosím, laskavě se nemusíte přímo otevřít spor. Budeme poprvé pro vás řešení! Čas přepravy:

Všechny produktu, můžeme lodní dopravy v rámci 5~8 den v týdnu, obvykle jsme podle objednávek zákazníků čas na balení a doručení, musíme pečlivě kontrolovat kvalitu zboží před Loď, Takže trvat nějaký čas, aby se ovládal. Dodací doba: Vzhledem k vyšší moci faktory: hurikány, přívalové deště, vliv lety. Vedoucí logistiky zpoždění. Jsme poctiví prodejci, vás nenechá trpět žádné ztráty. Prosím, dejte logistické společnosti trochu času na zpracování, budeme čekat na balík dosáhne vaší straně. Pokud vaše logistické informace dorazí na místní poště: Pokud místní poště se nestalo, kontaktujte, prosím, obraťte se na místní poštovní úřad co nejdříve, aby si váš balíček. Jinak, přesčas příjem z pozemků, místní pošta vrátí zásilku, důsledky self-zodpovědnost. Ochranu, čas se krátí: Kdy jsme dokončili čas doručení, pokud produkt ochranná lhůta krátí, prosím, prodloužit produktu ochrana období sami, nebo kontaktujte nás, Prosím neotvírejte sporu přímo. Dovozní cla: poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za Dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost

Když obdržíte zboží, pokud tam je nějaký problém, prosím, kontaktujte nás a ne přímo otevřít spor. Slibujeme vám spokojen řešení poté, co jsme potvrdili to. Také jsme vám pozitivní hodnocení. Upřímně zveme vás na dovolené nám pozitivní zpětnou vazbu o celkové Podrobné Prodejní Hodnocení (DSR) 5 Hvězdiček . Když ukážete vaši pěknou fotku na náš kontaktní oblasti, prosím zašlete zprávu řekněte nám, další objednávky, kontaktujte mě, bude další překvapení.

Q: Jak můžu sledovat svou zásilku? A: můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: www.17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče) Q: Jako maloobchodní nebo velkoobchodní nabídnout velkoobchodní cenu, pokud bych si spoustu věcí? A: pokud potřebujete koupit mnoho položek ve stejnou dobu, prosím, kontaktujte mě jako první. já vám nabídne konkurenční velkoobchodní ceny . Q: Jak mohu zaplatit objednávku? A: www.hotelsh.cz podporuje Visa, MasterCard, Maestre Debetní Kartou, Western Union, bankovní převod prostřednictvím banky.

Je-li zboží poškozeno,musí být kontaktován do 24 hodin od obdržení. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky (nesprávné, poškozený, vadný, nebo položky, které nejsou popsané), prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Pro jakékoli osobní důvody (vybrat nelíbí nebo nemusím tento produkt už),Zpáteční lodní nabíječka bude kupující odpovědnost. Nebudeme přijímat žádné položky s pachy(parfémy.kouř,ect.) Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky.

  • Standardní nebo Nestandardní: STANDARDNÍ
  • Certifikace: CE
  • NC nebo NE: Normálně Otevřený
  • Struktura: Další
  • Původ: KN(Původu)
  • Je Inteligentní Zařízení: No
  • Teplota Média: Další