Ideální Dárek Dospělí Chlapci Dívky Prachotěsný Vlastní Masku Kolibříci a Motýli Shromažďování Zlato Růžová Fialová Maska na Obličej Ochrana

Ideální Dárek Dospělí Chlapci Dívky Prachotěsný Vlastní Masku Kolibříci a Motýli Shromažďování Zlato Růžová Fialová Maska na Obličej Ochrana

191.46 Kč 89.97 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: Zvedněte Kůži, fialová maska koně, maska muž, honey maska, maska žena, jabbawockeez maska, niacinamid, fialová maska feministka, deep purple maska, kreslený maska.

Materiál-Ústa Masky Je Vyroben Z 100% Polyesterového Materiálu, A Může Být Použit Po Celý Rok. Příjemný A Prodyšný Materiál nebude Třít Svou Tvář, A To Je Snadné Nosit, Aniž by docházelo Nepohodlí. Design--Vybaven dvěma filtry s aktivním uhlím kus s vyměnitelnými 5-ti vrstvou ochranu, a M-tvaru nos klip. Pokud chcete chránit své zdraví rodiny a získat chválu z vašich přátel, stejně, nemyslím si, že bude chybět. Velikost-Dvě Velikosti Pro Děti A Dospělé.Ústa Masky Je Dostatečně Široký K Pokrytí Nos, Ústa A Tváře, Poskytuje Dokonalou Ochranu. Příležitostech-Platné pro všechny, bez ohledu na věk, pohlaví, nebo pohlaví, ale také v průběhu celého roku. I ve vašem životě, to nebude mít vliv na svou práci, nebo váš každodenní život. To je nutností v každodenním životě. Funkce-prachu maska má vlastnosti, anti-prach, anti-bakterie, anti-výfuk, atd. které nemůžeme vidět a vůně, které jsou škodlivé pro tělo a škodlivých částic vzduchu. Něco musíme mít v našich životech. To je dobré pro vás nosit tuto masku kdykoliv. Krásné vzory mohou zlepšit váš vzhled.

  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Polyester

5

Thank you so much! Very cute the mask, elusive matter and inlude the minimascara that is placed inside, also bring the braces that fit and look at the nose. Brilliant print colors of excellent quality and very soft to touch. I recommend 100% to the seller! It arrived in 13 days in Chile! I recommend 100% sl seller and always pay $ number your purchase with Aliexpress Standard Shipping service you have agreement with Chile and so they receive it in their homes by Chile post!