Carveit 3D Vyřezávané Skutečné Dřevo Případech Samsung Galaxy S20 FE S21 Poznámka 20 Ultra Poznámka 10 S10 Plus Nárazuvzdorný Dřevěné TPU Ochranné Trupu

Carveit 3D Vyřezávané Skutečné Dřevo Případech Samsung Galaxy S20 FE S21 Poznámka 20 Ultra Poznámka 10 S10 Plus Nárazuvzdorný Dřevěné TPU Ochranné Trupu

336.44 Kč 168.22 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: samaung s20 fe případě, samsung galacy s21 případě, samsong s20 fe, případ pro 71, případ wiko y60, s21 ultra, případ s21 ultra, lg k11 telefon, msvii s20 fe případě, case samsung galaxy s20 fe.

CARVEIT je odhodlána design a sdílet dřeva nápady pro ty, kteří jsou nadšení z venkovské stylu, přírodní skutečné dřevo zdůrazňuje elegantní vzhled váš nový Mobil , zatímco Měkké gumové interiér nabízí váš mobilní Telefon ideální ochrana proti poškrábání, nárazům a skvrny,Jedinečné, stylové a elegantní, tenký slim design a dokonalou ochranu pro váš mobilní Telefon.

Vlastnosti - Ručně Pevné Dřevěné Dýhy integrován s Gumovou Shell Hladce, prezentace Dřevěné životnímu Prostředí Charakteristické a dosažení Lepší Vysoký Vliv na Výkon pro mobilní Telefon - Jednoduchý, přirozený styl, aby váš mobilní Telefon luxusní a nejlepší pocit. - Elegantní texturu hladké nehty, nabízí jemné a pohodlné uchopení. -Přesné Výřezy pro Tlačítka a Porty Umožňují Plný Přístup k Ovládání váš Mobil Slim dual layer Heavy Duty Ochranné pouzdro pro Mobil 1. Premium skutečné textura z měkkého dřeva, je snadné k uchopení a dotek příjemné. 2. Kaučuku a pravého dřeva výztuže Nárazníku se vztahuje na všechny 4 rohy a zahrnuje zvýšené hrany a tlustší rty nabízí dokonale ochranu pro displej a fotoaparát. 3. Těžká Kapka Ochrana případě vnitřní je integrálně tvořen měkkou vnitřní silikonová vrstva; Snadno nainstalovat a odstranit, bez poškození nebo poškrábání telefonu těla. 4. Výrazný tlačítka jsou snadné cítit a stiskněte tlačítko, zatímco velké výřezy vhodné pro většinu kabelů. 5. Vyroben s přírodního dřeva, takže to byla zdravá a neměla žádné zvláštní chemický zápach. 6. Těžká kapka ochranu box může nabízí nejlepší odolnost proti kapek do vašeho zařízení klesla. 7. Funguje na 100% s Bezdrátové Nabíjení Pad, Jen dát svůj Telefon na nabíjecí podložku, není třeba, aby se případ z 8. nique design, jednoduché,ale stylové, Suroviny jsou přírodního dřeva , Každé dřevo případě nevypadá jako ostatní vzhledem k jedinečné přírodní dřevo obilí.

  • Kompatibilní Značka: Samsung
  • Původ: KN(Původu)
  • Funkce: Slim Bambusové Dřevo Zpět Coque Funda
  • Značka: Carveit
  • Typ: Vybavená Případě
  • Design: Kreslený

4

wow it really came faster then I expected, and was actually a real wood, slightly light in color but can't tell the difference, I will decently order more from here. Good job guys ..

5

perfect and correctly great quality

2

real wood??? just plastic not real. otherwise a wrong translation of the product. its not real wood

5

Good quality, real wood.