PRO Nissan RB20 Univerzální Vysoký Průtok Hliník 65 mm Sací Potrubí, Škrtící klapky TB60RB20

PRO Nissan RB20 Univerzální Vysoký Průtok Hliník 65 mm Sací Potrubí, Škrtící klapky TB60RB20

594.42 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: škrticí klapky distanční, sochory škrticí klapky, nissan rb20, 65mm škrtící klapky, znak nissan qashqai, škrticí klapky distanční kia, nissan rb25, 90mm škrticí klapky, rb25det, rb20det.

PRO Nissan RB20 Univerzální Vysoký Průtok Hliník 65 mm Sací Potrubí, Škrtící klapky TB60RB20 Aplikace: Vhodné pro Nissan RB20 Fit našem obchodě položky jako flw Potrubí pro NISSAN RB20 HORNÍ sběrné sací potrubí IT5946 -přímé bolt-vysoce kvalitní CNC obráběné (PRO KABELOVÉ ŘÍDIT JEN) 65mm škrtící klapky optimalizovaný průtok vzduchu pro váš motor.Velké škrticí klapky je důležitý při dodávání další energie v průběhu celého rozsahu otáček na nucené indukční motory.Vyroben z CNC-obráběné T6 Hliníkové Slitiny.Všechny jednotky jsou navrženy jako přímá náhrada, a nevyžadují žádné další úpravy.Tyto jednotky jsou dobré pro velké koní zvýšení spolu s lepší odezvu.Patří 1 x Škrticí klapky.(Stejné jako na obrázku).Jakmile najdete nějakou věc, naše nějaká chyba,Vítejte, kontaktujte nás.Všechny položky jsou Zbrusu Nové, pokud není uvedeno jinak na seznamu.Prodáváme DIY (do It Yourself) Položky, s několika výjimkami.Neneseme žádnou odpovědnost ve výuce, jak nainstalovat.Profesionální instalace je důrazně doporučeno.

  • Výrobce Číslo Dílu: TB60RB20
  • Značka: KLORY

1

Purchased product but never dispatched so wasted over a week now to wait for AliExpress to automatically refund and now have to order elsewhere and wait. seller never communicated or replied to my many message. not recommended as not reliable.