5 ks/set Čínských HanZi Cvičení, Knihy Pro Děti A Dítě Mřížky Sešitu Znaky Psaní Knihy Děti Libros Livros Zeszyt Umění

5 ks/set Čínských HanZi Cvičení, Knihy Pro Děti A Dítě Mřížky Sešitu Znaky Psaní Knihy Děti Libros Livros Zeszyt Umění

266.08 Kč 165.02 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: čínský slovník anglický, kniha japonské, dítě cvičení zařízení, kniha cvičení, čínský sešit, els knihy, kaligrafie písanka, čínské učit, 3d knihy, postava notebook.

5 ks/set Čínských hanzi cvičení, knihy pro děti a dítě Mřížky sešitu znaky psaní knihy děti libros livros zeszyt umění

Vlastnosti: velikost: 18 cm*12 cm stránek:18pages/kniha balení:5ks/set vhodné pro:děti /dospělé, jazyk:chinese

1. Příprava Čas: musíme 2-5 pracovních dnů k přípravě vaší objednávky podle našich četných objednávek každý den. 2. Doba dodání: Než budeme moci loď vaší objednávky, musíme se připravit své produkty, provádět přísné kontroly kvality testů a pečlivě balíček položky. Čas potřebný na přípravu položek pro dopravu je oddělené od doručení čas, ale nebojte se, čas zvyklý být dlouho. Děkuji vám za pochopení!

Velkoobchod a pokles lodní dopravy jsou i uvítal? Pro velkoobchodní zákazník,můžeme vám nabídnout velkoobchodní ceny a expresní doprava zdarma (např DHL,EMS,Fedex...), které doba dodání je kolem 3-7 dnů (s Výjimkou odlehlých oblastech). Pro pokles lodní dopravy zákazníků,budeme odeslat zboží k vašim zákazníkům přímo a nechce dát žádné našich informací v balíčku. Jak mohu sledovat můj pozemek? Můžete sledovat své zásilky na této webové stránce o své sledovací číslo: www.17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče) Co mohu dělat, když nákup ochranu, čas se krátí? Pokud váš nákup ochranu, čas se krátí, prosím, kontaktujte nás ,můžeme vám pomoci rozšířit . Takže vaše peníze nebude na náš účet. A my se pokusíme v našich silách, aby sledovat vaši zásilku, dokud jste jej obdrželi

  • Sešit1: zeszyt
  • Závazné: Vazba V Pořádku
  • Formát: Brožovaná
  • stav: Nové
  • Rok Vydání: 2010-Nyní
  • Jazyk: Čínština (Zjednodušená)
  • Věk: Ve Věku 2-5 Let