HYD XPTHC-4H Obloukového Napětí Výška Regulátor Přenosný Plazmový Řezací Stroj Obloukového Napětí Výška Controller

HYD XPTHC-4H Obloukového Napětí Výška Regulátor Přenosný Plazmový Řezací Stroj Obloukového Napětí Výška Controller

3 837.73 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
 • Štítky: zx7 250, ethernet mach3, desky pro svařování stroj, děti skla, ovládání plazmy, plazmatické thc, plazmové řezací stroje, přenosné cnc, plazmové řezačky cnc stroje, plazmový hořák q, lišta.

HYD XPTHC-4H Obloukového Napětí Výška Regulátor Přenosný Plazmový Řezací Stroj Obloukového Napětí Výška Controller

Název produktu : XPTHC-4H Obloukového Napětí Výška Controller Aplikace : řezání plazmové-stroje Balení seznam : Obloukové Napětí Výška Regulátor*1ks Obloukové napětí ovládání hlavní ovládací panel*1ks Arc voltage control dělič napětí*1ks RS232 komunikační kabel *1ks Bezdotykové spínače*1ks Rozdělena Arc Začít Kabel *1ks Výrobek úvod : XPTHC-4H obloukového napětí výška regulátor je vhodný pro plazmové řezací stroj s konstantní aktuální vlastnosti v určitém rozmezí napětí. To je nový regulátor výšky určeny pro přenosné a stolní CNCs. Ve stejné době, výšky, analogový obvod je považován za. 32-bit ARM procesor, vhodný pro většinu dovážených nebo domácích modelů. Vysoká spolehlivost, vysokorychlostní následující a multi-funkční funkce s real-time control výhody Vlastnosti: Embedded instalace 2. Vysoké reálném čase, obdrží signál, vyslat instrukce, instantní a rychle. 3.Pomocí DC výška-nastavení motoru, lineární zkosení řezání funkce může být realizována prostřednictvím odběru vzorků, kontrolní režim. 4.Dva obloukové napětí nastavení režimů A: Nastavte napětí oblouku režimu (smluvený režim). B. odběr Vzorků oblouku napětí se používá k nastavení obloukového napětí režim. Pro plazmové šikmé řezání. 5. Vysokou citlivost. 6. Vysoká spolehlivost.

Obloukové Napětí Výška Správce parametrů výrobku

Obloukové Napětí Výška Řadiče : hlavní ovladač poskytuje dvě metody instalace, horizontální nebo vertikální instalace instalace, který je obvykle nainstalován uvnitř šasi. Napájení vstupní rozhraní, napájení popis XPTHC-4H je poháněn DC24V nebo AC24V. Napájení ≥ 2X výkon motoru + 10W DC24V napájení napětí: DC18V ~ DC36V, výstupní napětí k motoru: 15V ~ 31V. Vztah mezi DC napájecí napětí a výstupní napětí: Vout (maximální výstupní napětí) = (Vin Vstupní napětí -1.4 V) * 90% AC24V napájecí napětí: AC15V ~ AC27V, 50Hz. Rozsah napětí výstupu na motor Obvod: 15V ~ 31V. Pokud chcete, aby urychlila svůj zvedání tělo mírně, můžete zvýšit napájecí napětí dosáhnout.

Arc voltage control hlavního ovládacího panelu spodní vysvětlení

Obloukové napětí ovládání hlavní ovládací panel : hlavní ovládací panel může být nainstalován na uživatelském ovládacím panelu . A: Menu tlačítko (MENU): 1. Můžete zadat nastavení parametru pouze při zastavení: Stiskněte a podržte po dobu 2 sekund pro vstup do společného nastavení parametrů, a 4 sekundy pro vstup do speciální nastavení parametrů Sada 2. Automaticky, stiskněte tlačítko "stiskněte a podržte" stav nastavení obloukového napětí. 3. Nastavit stav jednou Stiskněte tlačítko pro uložení parametrů. B: Multifunkční displej tabulka 1.Stop stav, zobrazení nastavení obloukového napětí 2 Automatické zobrazení stavu aktuální napětí oblouku 3. Nastavení parametrů zobrazení stavu nastavení parametrů 4, alarm, zobrazení stavu alarmu kód C: UP & DOWN: 1.Stop stav se používá k ovládání řezání chvíli nahoru a dolů 2. Po zadání automatické nastavení výšky státu, to se používá ke změně daného oblouku tlaku v reálném čase, a to také změní řezací hořák výšky. 3. Parametr nastavení se používá pro změnu číslo parametru a hodnotu parametru. D:Čínský smyslu parametr číslo a kód alarmu E: anglický význam parametru číslo a kód alarmu F: Osm funkčních ukazatelů. G: Funkce kláves: 1. Stiskněte a podržte tlačítko stop stavu pro obloukové spuštění testu. (ARCON TEST) 2. Parametr nastavení jednou Stiskněte tlačítko pro vstup nastavení parametrů (SET) H: Funkce kláves: 1. Stop a střih státy jsou používány pro ruční zapnutí nebo vypnutí automatického nastavení (AUTO) 2. Nastavení parametru status je používán pro parametr potvrzení (ENTER): Stiskněte tlačítko jednou a dokončete nastavení parametrů. (Enter) Jsem:Funkční klávesy 1. Zastavit uživatele počáteční polohy test. (HS TEST) 2. Ostatní státy jsou neplatné.

Arc voltage control dělič napětí

Arc voltage control dělič napětí : napěťový dělič poměru izolované tlak dělič 50: 1, non-izolované dělič napětí. Izolační část je určena uvnitř výška správce. Oblouk začíná dělič napětí může být instalován uvnitř plazmy napájení nebo v řídicí skříni. Prosím prodloužit ovládací kabel pro napětí dělení a izolaci, jak je požadováno (stíněný kabel, musí být použita). Arc voltage control dělič napětí Oblouku ovládací napětí musí detekovat změny v plazmatu obloukového napětí. Plazmatické výkon Anoda je uzemněna a katodě je připojen na elektrody v hořáku, takže napětí na elektrody je negativní. Vzhledem k vysoké napětí, napětí divize, musí být provedeny kontroly v řídicím obvodu 1: Obloukové síly signálu plazmy napájení; 2: Plazmatické původní arc vstupní napětí (V OBLOUKOVÉ NAPĚTÍ); 3: Pro rozhraní výška řadič hostitele, použijte vyhrazené připojení linky Poznámka: Prosím, nainstalujte rozdělení tlaku dělič v plazmě, nebo v control box, a Dodržujte vzdálenost větší než 100 m od digitální ovládací obvod.

kabel

RS232RS232 komunikační kabel *1ks Blízkosti spínače*1ks Rozděleny Arc Začít Kabel *1ks

platba a doprava

platba 1.přijmout TT. 2.přijmout paypal . 3.accpet alibaba obchodní záruky . které přijímají kreditní karty, nebo zaplatit přímo na naší společnost amerických dolarů účet je ok . 4.accpet váš agent, který je také v Číně a platit v RMB. 5.Západní Unie . přepravní společnost DHL/UPS/Fedex/TNT/ARAMEX/DPEX/EMS/www.hotelsh.cz logistiky prohlašuji, CPF(daňové IDENTIFIKAČNÍ číslo) a potvrzují své vlastní vůle schopnost. Argentina Třeba KULT DHL/UPS/Fedex/EMS Chile Třeba RUT DHL/UPS/Fedex/EMS prohlásit O prohlašuji, že vlastní hodnotu, budeme automaticky deklarovat zboží hodnotu onl nejsou včetně přepravní náklady, máte zvláštní požadavky na prohlašuji, plz kontaktujte nás před cílem. Uděláme, co bude v našich silách, aby vyhovoval vašim požadavkům

 • Název produktu: plazmový řezací stroj výška controller
 • Režim pohonu: PWM pulzní šířková modulace
 • Obloukové napětí rozsah nastavení: 50V~250V
 • Číslo Modelu: XPTHC-4H
 • Sledování přesnosti: ±1V
 • Původ: KN(Původu)
 • Pracovní proud: 2A
 • Aplikace: Plazmové řezací stroj
 • Napájení: AC24V nebo DC20 ~ 36V
 • Certifikace: NIC
 • Řídit motorové: DC24V DC motoru, maximální výkon 25W
 • Způsoby, jak sledovat umístění: Bezdotykové spínače polohy
 • Pracovní Prostředí: 0 ~ 55 ℃