IWISS IWS-1442L Mikro Konektor Krimpovací Kleště pro Krimpování AWG30-14 Open-barel a Konektory Molex,TE AMP,JST,JAE,HRS

IWISS IWS-1442L Mikro Konektor Krimpovací Kleště pro Krimpování AWG30-14 Open-barel a Konektory Molex,TE AMP,JST,JAE,HRS

1 136.82 Kč 852.61 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
 • Štítky: NINJA650, karta tf, krimpovací nástroj, multifunkční kleště, kleště hs, konektor jst, výstupky žehličky na vlasy, multifunkční nástroj, konektor molex, kleště pro škrcení.

IWISS IWS-1442L Mikro Konektor Krimpovací Kleště pro Krimpování 30AWG na 14AWG Open-barel a Konektory Molex, TE AMP, JST, JAE, HRS

*Ratcheting Mechanismus* Vysoce-precizní ráčnový mechanismus pro kompletní škrcení. *Superior Škrcení* Bezpečný lisovací připojení vzhledem k optimální páku převodovky s povolitelnými nucen zámek. *Úsporu práce* Dobrá ergonomie a nízká hmotnost kleští pro low-únava provoz.Ergonomické dvousložkové rukojeti. *Všestrannost* 15 různé velikosti zemře, aby tento produkt vhodný pro široké spektrum koncových velikostí, od malých až po velké. *Krimpovací Rozsah* Schopné krimpovací dráty z 30AWG na 14AWG, 0.05 sq mm 2sq mm.

Doprava:

1.Garantujeme loď zboží do 24 až 72 hodin po potvrzení platby s výjimkou prázdnin. 2.Jsme loď do China post,ePacket,www.hotelsh.cz Standardní Přepravní ,dle vašeho výběru při zadávání zakázek . 3.Pokud jste neobdrželi položku po 45 dnů,prosím, neváhejte nás kontaktovat.Vyvineme veškeré naše úsilí k vyřešení problému. 4.Nejsme zodpovědní za zpoždění způsobené celní,Dovozní cla,daně nebo jiné customscharges. 5.Pokud potřebujete další rychlé dodání, kontaktujte nás použít EMS, DHL, TNT, atd. a platit dodatečné náklady na dopravu. 6.Pro ruské zákazníky, prosím, nezapomeňte nabídnout nám své celé jméno, nebo váš balíček nemůže být dodány správně na vašem konci, a nebudeme nést ztráty.

Platba:

1) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky. 2) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů. 3)My jen loď na potvrdil, adresu a příjemce poskytovaných www.hotelsh.cz.Předtím, než jste zaplatili, prosím, ujistěte se, že vaše adresa a příjemce v www.hotelsh.cz .

Zpětná vazba :

Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud tam je nějaké problémy.Budeme se snažit v našich silách, sloving.Pokud Jste Spokojeni S Naším Výrobkem, prosím Zanechat Plné hvězd a Dobrou zpětnou Vazbu Pro nás.Vaše Zpětná vazba nás přiměje DĚLAT to Lépe V Další.Díky!!!

 • Značka: iwiss
 • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
 • Funkce: Multifunkční
 • Aplikace: Krimpovací
 • Rukojeť Styl: Rovně
 • Materiál: Uhlíkové Oceli
 • Typ: Mini Kleště
 • Původ: KN(Původu)
 • Číslo Modelu: IWS-1442L
 • Kleště Styl: čínský

5

Delivery to Kiev in just 8 days! In general, this copy of the Japanese tool is not bad, but not ideal. Molding places, especially on small sizes, are not quite accurate. The washers are too rough, it is necessary to finalize. Well, painting instead of funnel-this is completely unacceptable for the tool. I think the price is slightly overstated.

5

Not super-duper, but five without a plus ..

5

The best crimpers from a fantastic Company

5

Ok. Very good product.

5

То что надо!