Holografické Prostý Transparentní Horké Ražby Fólie Na Papír nebo Plast 8cm x 120m/Spoustu DIY Balíček Box

Holografické Prostý Transparentní Horké Ražby Fólie Na Papír nebo Plast 8cm x 120m/Spoustu DIY Balíček Box

213.21 Kč 185.49 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
 • Štítky: horký vzduch fólie, cinnamorol, kašna pero jinhao, část papíru, papír tiskárny etiket, modely, vystřihovánky, origami, dj mixer, dot nálepka papír, kniha a5 notebook.

Hot fólie je snadná a atraktivní efekt použít při zdobení trička, to může převést na standardní plastisol a speciální ovlivňuje plastisol. Flash a lesk fólie dělá váš design vyniknout v davu.

Fólie se aplikuje barevné stranou nahoru a hliníku hledá (nudné) stranou dolů.

Podle různých substrátů, uživatelé potřebují zvládnout spolupráce teploty, tlaku a rychlosti.

Jsme prodej fólií se pohybují od metalizované zlaté, stříbrné a metalické barvy, multi-barevné pigmenty (ploché, semi-lesk a lesk); dřeva, mramor,chrom, kožený vzhled účinky; kartáčovaný, čiré, perleťové a holografické povrchové úpravy.

Druhy horké ražby fólie:

1) Kovové fólie.

2) Holografické fólie.

3) Pigment & pearl fólie.

4) Multi-barevné fólie (speciální efekt fólie).

Popis:

1)Kovové Fólie: Kovové fólie jsou k dispozici v metalické světlé lesk a satén povrchové úpravy. Kovové stříbro a zlato jsou nejoblíbenější barvy, ale jiné barvy včetně lesklé zelené, červené, růžové a modré jsou také k dispozici.

2)Holografické Fólie: Wessler holografických fólií proměnit jakýkoli rovný obraz do oka-lov, atraktivní ztvárnění, která jiskří. Jejich použití pro kosmetické obaly, krabičky od cigaret, pohlednice, brožury a letáky, nebo svatba a pozvánky.

K dispozici v BRP, BRV, PTX, a FTX známky, naše holografické fólie nabízí metalizované a vysoký lesk stylů pro optimální jas a jiskří. Vlastní odstíny a vzory jsou také k dispozici, a to díky naší in-house holografická ražba zařízení.

3)Pigment & Pearl Fólie: k Dispozici v PTX, FTX, BRV, a BRP známky, Wessler pigment a pearl fólie se používají k dosažení širokou škálu účely, a to především:

* Pro zvýšení umělecký aspekt pozdrav karty, svatební karty, atd.

* Zvýšit vzhled etiket a obalů.

* Otočit obrázky lisování měkčí a přirozenější.

 • Číslo Modelu: DJ
 • Značka: Beegerry
 • Hmotnost: 180g
 • Typ: Fotografický Papír
 • Původ: KN(Původu)
 • Materiál: Světelný
 • Velikost: 8cmx120m
 • Balení Typ: Roll Tkáně
 • Množství V Balení: 1-20 Listů/Balení
 • Lesklý: Ano

5

The quality is not the best but it works, even thought I had a bit of difficult time figuring out how it works but for me the best way is on glossy surfaces.

5

Very nice Foil, works well with Glimmer machine.

5

ordered on 10/14 and arrived 11/04 ! was shipped well, no damage. and it’s really nice and simple to use ! just make sure there’s no wrinkles before you insert it in your laminator (close end first).

5

take some time to come, but accurate. looks like the pic, the paper is super thin but that's alright with me and it's transparent ! :)

5

Was looking very hard to this product. The foil that I got worked perfectly for my needs.