Bluetooth Senzor Pulsu Cardio Sport Srdeční Frekvence Hrudní Pás Popruh IPX6 Vodotěsné BLE 4.0 Smart Snímač Srdeční Frekvence Monitoru Polar

Bluetooth Senzor Pulsu Cardio Sport Srdeční Frekvence Hrudní Pás Popruh IPX6 Vodotěsné BLE 4.0 Smart Snímač Srdeční Frekvence Monitoru Polar

472.25 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: obchod banggood, puls hodinky, kardio, držák monitoru, autosedačka senzor, ble srdeční frekvence, ventilátor smart switch, kardio monitor, puls hodinky, arduino snímač tepové frekvence.

Položka Funkce: 1. Přesné real-time srdeční frekvence dat 2. Kompatibilní s technologií Bluetooth 4.0, bezdrátový přenos dat transmisson 3. Práce s iPhone 5 5s 5c 6/6S plus/Plus 7/Plus 8/Plus X, iPhone XS/XR, XS Max, iPod Touch(5. generace), nový iPad (3. a 4. generace). Spravovat a sledovat vaše cvičení s iOS zařízeními. 4. Kompatibilní s vybranými Android telefony/tablety, jako je Samsung Galaxy S5, S6, S7, S8, atd 5. Kompatibilní s většinou populárních sportovních Aplikací, jako Wahoo Fitness, 60Beat, RunKeeper, MapmyRUN, Strava, MapMyRun, Endomondo, Runtastic, Runtastic Pro. 6. Kompatibilní s některými sport hodinky, jako je například Polar V800, atd 7. Ultra nízká spotřeba energie, baterie vydrží až 1 rok s 1 CR2032 knoflíkové typ baterie. (Poznámka: Baterie není součástí balení) 8. Odolnost proti vodě: IPX6 Balení: 1 * hrudní snímač (bluetooth 4.0 smart) 1 * Hrudní popruh (nastavitelný tkaniny) 1 * anglický manuál přijít s retail box Doprava Čas Tipy:

Všechny balíček poslán doporučeně poštou. s sledovací číslo, můžete sledovat balíček tam, kde mrtví. to je bezpečnost v bezpečí nákladu. Dodací lhůta je cca 20--50 dní. V důsledku různých zemí, politiky a počasí a jiných důvodů. poslal do jiné země ,dodací lhůta bude prostě něco jiného. Má nějaké otázky. prosím, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím ali zprávy. děkuji!!!

Zpětná vazba:

Opustit negativní zpětná vazba nemůže vyřešit problém. Existuje mnoho, více pozitivních způsobů, jak fázi to o dobré komunikaci Prosím poslal zprávu, aby nám přes www.hotelsh.cz. budeme se snažit, nejlepší vyřešit váš problém. děkuji!!!

O Daně:

Budeme se snažit v našich silách, aby služba vás. Protože vlastní pravidla se liší v každé zemi, cla a spotřební daně nejsou naše zodpovědnost a my nejsme kvalifikovaní k zodpovězení otázek na toto téma. Prosím, výzkum vaše země tarify a dovozní spotřební daně před nákupem..

  • Typ Výstupu: NIC
  • Značka: Banggood
  • Připojení: Desktop
  • Výstupní napětí: NIC
  • Použití: Přepínání