Raofeng náhradní Odemčené základní Deska Pro lenovo s660 základní deska s android systém práce S Čipy logic board

Raofeng náhradní Odemčené základní Deska Pro lenovo s660 základní deska s android systém práce S Čipy logic board

615.74 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: 32 bit desky, 1155 základní deska, kit základní desky, nabíjecí port deska pro xiaomi redmi note 4x, MT6371P, lenovo k6 poznámka: základní desky, základní deska pc, lenovo telefon, mu005x01, lenovo b50 procesor.

Drahý příteli:

1. Deska je 100%odemčený a práce a originální může být zápas s každou zemí verzi,můžete umístit svou objednávku, zbytek

zajištěna.

2.Máme také další základní desky značky pro ipad a apple telefony a značky pro samsung.sony a další ,pokud potřebujete ,pls kontaktujte nás.

3.Ty by lepší zvolit DHL/EMS/FEDEX express pro opravdu g,základní deska může být odeslán k vám s bezpečnostní a rychlejší.

4. Pokud nevíte, jak nainstalovat desky,pls, zeptejte se o pomoc k instalaci odbornou osobou, díky!

P pronájmu, věnovat pozornost, aby naše důležité tipy:

1.Když jste se rozhodli umístit objednávkový formulář nám,prosím, přečtěte si jasně níže.i f budete mít jakékoliv problémy, pls kontaktujte nás první,budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl.

2. Pokud chcete místo bluk objednávky,prosím, kontaktujte nás a požádat o cenové nabídky,dáme vám nejlepší velkoobchodní ceny.

3.Upozornění: doporučujeme zákazník měl lepší, ne inovovat nebo obnovit, pokud jste upgrade nebo reset , možná se může objevit "ne podpora sim ".pokud u chcete upgradovat ,pls vzít na profesora obchod,ne být na telefonu sám.nebo Když se objeví mrtví , nemůžeme akceptovat návrat zpět .

4. základní deska nemá žádné původní uzavřeno tlačítko domů ,takže to nemá žádné funkce touch ID ,po instalaci na své domovské tlačítko ,tlačítko a touch ID jsou všechny není práce ,je to, že nemůžete přidat svůj otisk prstu na desce ,a nemůžete stisknout tlačítko ,budete muset použít AssistiveTouch na místo home tlačítka pro ovládání telefonu , bez ohledu na to, co děláte, funkce nebude nikdy fungovat ,pls na vědomí to ,díky

Zajistit, že výrobky jsou originální, prosím, buďte ujištěni, nákup.

SERIOUR KUPUJÍCÍ POUZE,Prosím, nabídku, pokud souhlasíte se všemi předměty. Náš produkt je náš vlastní label jako vodoznak na obrázek , pls don nepoškodí naše štítku , nebo nemůžeme připustit, že naše zboží, díky ! .

  • Kvalitní: Vysoce Kvalitní
  • Značka: raofeng
  • Stav: Originální a odemčený
  • Complitable: Rozebrat A Použít
  • Číslo Modelu: Pro lenovo s660