Doprava zdarma Aosion vnitřní frekvence mouse repeller ultrazvukové Elektronické hubení hlodavců myší repelent kontrolu škůdce odmítnout

Doprava zdarma Aosion vnitřní frekvence mouse repeller ultrazvukové Elektronické hubení hlodavců myší repelent kontrolu škůdce odmítnout

532.59 Kč 489.95 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
 • Štítky: desktop mouse, mini měkké, b2c, mause notebook, škůdce odpuzují, rapoo mt, pest reject ultrason, mochila pokemon, hmyz odpuzují, pest repeller odmítnout.

AosionAN-A319 vnitřní sweep frekvence ultrazvukové myš PEST repeller REGULÁTORU je efektivní v ovládání myší, krys, švábů, blech, much, cvrčků, sliverfish, waterbugs, můr, mravenců a většinu jiných Společných škůdců.

Laboratorní výzkum ukázal, ultrazvukové vlny útočí na sluchový a nervový systém většiny běžných škůdců způsobuje jim bolest a nepohodlí..

2 x 130 decibelů akustického tlaku.kromě toho bude dát své zdroje potravin,vody a přístřeší, a jít dál.Tyto high-intenzita zvuku vlny jsou mimo rozsah sluchu člověka a většiny domácích mazlíčků jako jsou psi,kočky.ryby a ptáky a hospodářská zvířata.

PEST REGULÁTOR není v rozporu s televizory, rádia, elektronická poplašná zařízení proti vloupání,požáru nebo detektory kouře, kardiostimulátory, naslouchadla nebo jiné elektronické zařízení.

PEST CONTROLEER nepoškozuje rostliny,a to buď.

specifikace:

CHARAKTER:

Účinně chrání plochu o rozměrech 200 metrů čtverečních. Po zapojení ŠKŮDCE ŘADIČE,můžete si všimnout malé červené L. E. D. naznačuje, PEST REGULÁTOR pracuje správně, PEST CONTROLLER"S" unikátní testovací tlačítko na zadním panelu,když je v depresi,způsobí, že jednotka pro posun jeho výstup do zvukové spektrum lidí, pro uklidňující tvář jeho ultrazvukový výstup. Pronikavý,siréna-jako zvuk simuluje zvuk škůdci slyšet neustále.

PEST REGULÁTOR automaticky zametá ultrazvukové rozmezí 20.000 Hz až 65,000 Hz, nastavení knoflíku umožňuje rychlost tohoto tažení budou měnit, aby se zabránilo škůdců z rozvojových imunitu na předvolené single sweep rychlost.

POUŽITÍ:

Při první instalaci ŠKŮDCE ŘADIČE otočte knoflík zcela vlevo nebo vpravo. Každý měsíc nebo tak, otočte knoflíkem jen trochu v opačném směru.

Depresivní tlačítko test před a po úpravě vám umožní slyšet mírný rozdíl v tažení rychlost. Začnete všímat účinků ŠKŮDCE ŘADIČE za pár dní.

Tam bude absence hlodavci. Možná si všimnete, a zvýšení aktivita hmyzu během této doby vzhledem k ultrazvukové zvukové vlny řízení těchto škůdců z úkrytu. Za chvíli budou pryč také.

Zatímco škůdci jsou vyhnáni, jsou nepochybně opouštět svá vajíčka a za sebou zanechává, které nejsou ovlivněny ultrazvukové zvukové vlny.

Inkubační bude pokračovat a budou se líhnou obvykle. Na tomto místě je však ŠKŮDCE CONTROLLER "S" ultrazvukový výstup začne k útoku na tyto vylíhnutí je sluchový a nervový systém, driving tato nová generace pryč. Ve 4 až 6 týdnů zamoření by měly být nad a budete mít zdarma škůdců. Nechte ŠKŮDCE REGULÁTOR zapojen na rok, den a noc proti škůdcům.

To stojí jen o jeden den pracovat. Žádné další nebezpečné chemikálie koupit, ne více chaotický pasti se čistí.

UPOZORNĚNÍ: nepokládejte ŠKŮDCE ŘADIČE na koberec povrchu, za nábytkem, závěsy nebo jiné měkké předměty, jako bude absorbovat zvukové vlny.

Nepokládejte ŠKŮDCE ŘADIČE hnízdo k uchu před provedením této kontroly.

Nepoužívejte venku nebo nechte přístroj přijít do styku s vodou.

 • pest control typ: odrazit
 • Značka: AOSION
 • Pest Typ: Hmyz, myši
 • Jmenovité Napětí: NIC
 • Klíčové Slovo: duální reproduktor ultrazvukové hlodavců repeller
 • Odpuzující Typ: Ultrazvukové Škůdce Repellers
 • Funkce: Eco-Friendly
 • Frekvence: 20-65KHz
 • Garancí: Dva Roky
 • Certifikace: CE&ROHS