5-dílná Nugát Řezný Nástroj Nastaven tak, Aby Nugátu, Forem, Pečení Cukroví, Pečení Ruční sněhová Vločka Dort Dělat Zásobníku Kuchyně Mýtného

5-dílná Nugát Řezný Nástroj Nastaven tak, Aby Nugátu, Forem, Pečení Cukroví, Pečení Ruční sněhová Vločka Dort Dělat Zásobníku Kuchyně Mýtného

215.34 Kč 174.40 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: ucl co ltd, mýtné dort, telefon s fotoaparátem se zoomem, Dort Nástroj, gigaset obrazovce, bábovka kostky, plíseň, diagnostický nástroj vysokozdvižný vozík, actia multi diag 2020, taška nugát.

Body:

1、je vyrobena z potravinářské PP, bezpečné a zdravé, jídlo, kvalitní materiál. Celkově je hladké a strukturované, snadno demold, jeden krok na místě.

2、spodní části krabice má dlouhé náměstí s výčnělky, které jsou rovnoměrně rozděleny do 60 kusů, a sekáním je jednoduché.

3、Funkce: potravinářské PP, přírodní eukalyptový, soběstačný prostor, odolné proti opotřebení a trvanlivé.

4、Cukr, řezné nástroje, sada může být použita pro výrobu nugátu, formy, pečení cukroví, pečení, ruční práce sněhu dort dělat desku.

5、Vyrobené z vysoce kvalitní potravinářské plastové, bezpečné a pohodlné pro použití u dospělých osob nebo dětí, rukojeť poskytuje lepší kontrolu řezání.

Název Produktu: Ruční Brusiva

Velikost: 24 * 18,5 cm

Materiál: Silikon

Hmotnost: 350g

Prodejní místo: Nugát, řezné nástroje, sada

Funkce: oddělení konstrukce spodní části broušení nástroj dělá demontážní pohodlnější a není snadné poškození a deformaci.

Seznam Produktů:

Tvarované přihrádky * 1

Příhradové desky * 1

Silikonová podložka * 1

Váleček * 1

Pomocné řezání tyčí * 1

  • Funkce: Eco-Friendly
  • Číslo Modelu: --
  • Pečení & Pečivo Nástroje Typ: Kompletní Sada Plísní
  • Materiál: Silikonové Pryže
  • Kit Číslo: 5
  • Certifikace: CIQ