Sgooway Dveří alarm detektor, senzor Bezdrátový dveřní okenní senzor okenní detektor, 433 MHZ pro alarm systém

Sgooway Dveří alarm detektor, senzor Bezdrátový dveřní okenní senzor okenní detektor, 433 MHZ pro alarm systém

104.47 Kč 72.06 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: alarm dveří, senzor wifi, alarm secur, domů smart, ip65 pir senzor, alarm okno, alexa snímače pohybu, aqara dveře, otevře dveře alarm, tenda wireless sensor.

Sgooway Bezdrátový dveřní okenní čidlo, dveřní magnetický kontakt

Provozní volt: 3 V , typ Baterie : CR 2032 baterie není součástí balení

Provozní proud:8~15mA

Klidový proud:2uA Vysílací Frekvence : 433 Mhz IC kód : 1527 Šok odpor : 330 K

Transmiting vzdálenost :150 m v otevřeném prostoru.

Instalace:méně než 12 mm mezi část a a část B

Modulace Režim:ZEPTEJTE se

Provozní Teplota:-20~+70

Barva:bílá

Velikost:70*32*12mm

Instalace:

Dveřní/okenní magnetický kontakt zahrnuje dvě části.Senzor vyšle bezdrátový signál k ústředně okamžitě, když tato dvě části jsou od sebe odděleny více než 15-30mm.

Montáž dveřní/okenní magnetický senzor

Zatížení baterie v části bezdrátový dveřní/okenní magnety a opravit stejné na dveře/okenní rámy mají být sledovány, a část B na dveře/okna, tak blízko u sebe, jak je to možné, jak je znázorněno na Obrázku. (Doporučujeme opravit části a a B pomocí šroubů.Šroub otvory část se nachází v montážní desky, která by měla být ražené pomocí tvrdých předmětů).

Balení obsahuje:

A: 1 ks Bezdrátový dveřní senzor

B: 2 ks Bezdrátový dveřní senzor

C: 5 ks Bezdrátový dveřní senzor

D: 10 ks Bezdrátový dveřní senzor

E: 20 ks Bezdrátový dveřní senzor

Dopravu Budeme loď balíček do 2 pracovních dnů po zaplacení jasné, že nemůžeme control service tranzitní čas, je tato informace poskytl dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.takže prosím, dejte nám příležitost zkontrolujte, zda balíček pro vás .Prosím, dostatek času pro dodání a kontaktujte nás, pokud nechcete dostávat váš balíček do 35 pracovních dnů.Všechny objednávky budou zpracovány do 2-3 pracovních dnů od data platby nebo datum e Zkontrolujte, zda je zrušeno.Dodání potvrzení bude zasláno prostřednictvím e-mail, když vaše objednávka zpracována

Záruka 2 Roky záruka výměny.Jsme přínosem pro všechny položky prodej.Pokud potřebujete pomoci a mít jakékoliv další otázky , prosím neváhejte a kontaktujte nás na eBay zprávy .Návrat je přijat, pokud si to rozmyslíte, nebo zakoupili špatné zboží.Kupující je odpovědný za návrat přepravní náklady a pojištění.Doprava/Manipulace/náklady na Pojištění jsou nevratné.

Zpětnou vazbu, Vaše Pozitivní ohlasy a všech 5 hvězdičky jsou pro nás důležité, které nás povzbuzují, aby dělat lépe a podporu nejlepší služby a dobrý produkt pro všechny klienty .Díky předem za vás odchodu pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězd.Naším cílem je nemáme pocit Spokojenosti, dokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb .Prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu a nízké skóre, protože to nebude řešit problémy.Prosím, dejte nám příležitost službu, kterou znovu .

Kontaktujte Nás Provozní doba - otevřeno Máme pondělí až pátek 9:00am - 6:00pm.Pokud si nás e-mail na otázku po pracovní době, budeme dělat naše nejlepší odpověď na vaši otázku.Pokud ne, budeme dostat zpět k vám následující pracovní den.

  • Značka: sgooway
  • Číslo Modelu: DT2
  • místo původu: Guangdong, Čína (Pevninská Část)
  • IC kód: 1527
  • Pracovní Frekvence: 433mhz
  • barva: Bílá

5

Thank you!!!!

5

These door/window opening sensors are pretty. Like all sensors with an internal antenna, its range is not great. My tests give a range of 6 meters indoors. When the distance is greater, it is necessary to use sensors with a telescopic antenna.

5

Perfect reception, good shop, very fast shipping.

5

Thanks