Wb 003096 Velkoobchod 5 Prameny Okouzlující 5x7mm AAA Tváří Červený Granát Kapka Drahokamy, Volné Korálky 15"

Wb 003096 Velkoobchod 5 Prameny Okouzlující 5x7mm AAA Tváří Červený Granát Kapka Drahokamy, Volné Korálky 15"

731.51 Kč 512.12 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: granát tváří 2mm, šperky granát tváří, tmavě granátové korálky, granát dřevěné korálky, pearl tváří granát, brazilský granát korálky, tváří granát korálky, zelený granát korálky, zelený granát tváří, módní granát korálky.

kupující *

nákupy 1~3 položky a bezplatné doručení lze použít pouze Čína příspěvek letecká pošta .

Pokud kupující nakupuje více než 10 položek . Budu používat Expresní doručení, doprava zdarma . Když vidíte výsledek, je, že jsme fotili, protože světlo natáčení důvodu, a materiál může mít nuance !

koupit projektu je třeba rychle jít, prosím, řekněte nám, budeme vás kontaktovat Čínské poště, Kurýrní služby, poradenství, nejnovější nákladní cena, a pak ti, za rozumnou cenu, pokud budete používat rapid transit, váš projekt bude za 5 dní-7 dní, nebo tak, aby se dospělo.

Vážení přátelé: pokud obdržíte nás poslat projekt, doufám, že jsi spokojená, šťastná, a doufám, že si můžete vzít malé množství času, pro naše obchodování na 5 S podrobné hodnocení, samozřejmě, když jsme obdrželi vaši zpětnou vazbu, budeme se vám co nejdříve pro dobrou zpětnou vazbu, reakci, a vám bude náš přítel navždy, budeme velmi rádi, že nám poslední projekt, nejlepší služby pro vás,

Po-prodejní servis Vážení přátelé: pokud obdržíte z projektu, pokud můžete\'t dosáhnout pěti-hvězdičkový standardní zpětnou vazbu, prosím, řekni mi okamžitě, budeme v nejrychlejším čase, aby vám nejvíce vyhovující odpověď. A, když obdržíte projektu, pokud do 30 dnů, nebo tak, don\'t cítit dobře, mohl bys prosím říct, přijali jsme zdarma náhradní projekt, nebo, prosím, vraťte se k projektu, jsme vám plnou náhradu. Kéž bys mít šťastný koupit, vítám vás na našem obchodě znovu a nabízení projektu.

Když vidíte výsledek, je, že jsme fotili, protože světlo natáčení důvodu, a materiál může mít nuance, Pokud se vám líbí tento projekt, a don\ \ 't pochopit místní vítám vás na e-mail mi říct, budeme v obecné 24 hodin, aby vám definitivní odpověď.

  • Hmotnost Položky: g
  • Jemné nebo Móda: Módní
  • Vnější Průměr: mm
  • Typ Položky: Korálky
  • Tvar Předmětu: Kulatý Tvar
  • Materiál: Semi-drahých kamenů
  • Číslo Modelu: Korálky