2019 Fitness Omezení Průtoku Krve Školení Kapely Popruh Uzávěru Školení Kapely okluze popruh škrtidlo biceps

2019 Fitness Omezení Průtoku Krve Školení Kapely Popruh Uzávěru Školení Kapely okluze popruh škrtidlo biceps

183.14 Kč 115.35 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: obvaz sport, škrtidlo, přístup k ovládání turniketu, taška na zápěstí, scmt09t304, lavička, tělocvična, grip tělocvičně, dítě okluzi, kegel svalové trenér, klikr dog.

39389 Hot deals

Fitness Omezení Průtoku Krve Školení Kapely Popruh Uzávěru Školení Kapely

Popis:

Extra Široké Pásy: Tyto Okluze Kapely jsou extra tlustý a 2 palce široký, aby vám pomohou dosáhnout optimální okluze během okluze školení cvičení. Zvýšená Faktory Pro Růst Svalů: Studie ukazují, že praktické omezení průtoku krve trénink může zvýšit syntézu svalových bílkovin, NOS-1 výraz a mTOR signalizace, což vede ke zvýšení růstu svalů. Rychlejší Štíhlé Svaly A Vynikající Tón Bez Zvedání Těžkých Závaží: okluze popruhy vyvolání hypertrofie při velmi nízkých zatíženích (obvykle 10-30% 1RM). Když se provádí správně, výsledky jsou obvykle podobné těm, kterých bylo dosaženo s 80% 1RMs.

Extra Silný A Super-Pohodlné: Naše kapely jsou snadné popruh, snadné uvolnění mezi soubory nebo cvičení, a mimořádně pohodlné. Každá objednávka je dodáván s 2 kapely, které vám umožní vykonávat obě nohy nebo obě paže současně. Materiál: Přírodní latex stuha, gumička Rozměry: délka 25(60 cm), šířka 2v(5cm)

Balíčku včetně:

2 x Fitness omezení průtoku krve školení kapely

  • Velikost: length 25in(60cm), width 2in(5cm)
  • Číslo Modelu: NTRD
  • Materiál: Přírodní latex stuha, gumička
  • Pohlaví: MUŽI
  • Použitelné Fitness Vybavení: Školení Kapely