Pro Porsche Panamera 2017 2018 12.3 Palcový Screen Protector Tvrzené Sklo LCD Dotykový Display Protector Film

Pro Porsche Panamera 2017 2018 12.3 Palcový Screen Protector Tvrzené Sklo LCD Dotykový Display Protector Film

360.11 Kč 252.01 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: ruské tablety, p80x, čest tab v6, sklo tablet pc, pro chuwi hi9 vzduchu, teclast p30hd, at090tn10, vzduch hi9, lenovo x50, alldocube obrazovce.

Barva: Porsche Panamera 12,3 Palce

Proč by jste doporučit ochrannou fólii z našich YEE PIN automobilový navigační displej?

Naše výrobky jsou vyrobeny z high-end proti poškrábání povrchu polymerů, olej odpuzující povlak, takže se můžete vyhnout mnoho skvrny a aby se vaše obrazovky ve vysokém rozlišení a hladký dotek.

I když tam jsou skvrny na naše obrazovky chrániče, jen to musí být čisté s utěrka my vám.

Pevný 9H tloušťka chrání mnoho ostré nástroje před třením a poškrábáním. 0,25 mm štíhlost vypadá světlejší, ale ne víc.

Kromě toho, aby plně chrání auto je displej, náš produkt se snadno instaluje, má silné automatické adsorpční kapacity a odstraňuje bubliny.

Jedním slovem, máme absolutní důvěru, přispět k displeji vašeho vozu, takže můžete procházet naše výrobky je také osud, kolem, může si neměli nechat ujít nás?

Automatické Adsorpce:krásnější než plastové fólie, velkorysý, vysoké tvrdosti, odolný proti opotřebení, snadné, aby se vešly, jen otřete dotykový displej po automatické výfuku.

Dotek Citlivé:povrch je vyroben z high-rozlišení nano-vrstvou, která má hladký dotek a citlivý dotek. Pokud se dotknete na původní obrazovku, to nebude mít vliv na použití.

9H Odolnost proti Poškrábání:Sklo, povrchová tvrdost 9H, je účinný proti kolizím a tření s tvrdými předměty, aby lépe chránit vaše obrazovky.

Anti - Exploze:sklo materiál je tvrzené s vysokou teplotou, aby se zabránilo poškození způsobené cracku skla film, a účinně zpomalit vnější dopad a chránit navigační obrazovky z rozbití.

Hydrofobní a Oleofobní:interiér má odmašťovací povlak, který účinně snižuje spotřebu vody a otisky prstů a udržuje displej v čistotě. Snadná instalace, žádné bubliny, žádné zbytky ect.

  • Typ Položky: Interiérové Lišty