Věčný Kalendář 3D DIY Puzzle Hračky Kreativní Dřevěná Mechanická Převodovka Carving Budovy Gravírování

Věčný Kalendář 3D DIY Puzzle Hračky Kreativní Dřevěná Mechanická Převodovka Carving Budovy Gravírování

161.18 Kč 135.39 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: kancelář stolní kalendář dřeva, mgn7, las puzzle, kalendář dřevo, kalendář krychle, kalendář dřevěný stůl, tepelná deska, pro děti puzzl, magic pocket zaměstnanců, dítě diy.

Průzkum Tajemství Času: Existuje mnoho dobře navržené zařízení s různou velikostí uvnitř mechanický kalendář. Otočit zařízení, aby prozkoumala vztah datum a den, můžete najít to, co den nebo datum (mezi 2017-2044) je rychle na retro cestu.

Působivý Dárek: můžete poslat této 3D puzzle pro děti, nebo přátele, nebo poslat poté, co je sestaven, retro kalendář bude naprosto si pamatoval na dlouhou dobu.

Výzva a Úspěch: být upřímný, to není malý úkol pro toho, kdo sestavuje 3D puzzle složitý kalendář, a to není snadné zjistit, jak to funguje, ale pocit z vykonané práce sklizeno je za slovy. Aby se všechny kousky tak, aby hotový výrobek, čas a koncentrace jsou potřebné, to bude skvělý partner na self-kultivace.

Nádherné Řemesel: rytecké řemeslo se používá k ujistěte se, že všechny pre-cut kousky mají svou roli a bude integrovat dokonale. Duté-out design dělá to vypadá umění práce po montáž, to může být vynikající ornament.

barva:Dřevo barva

Materiál:Dřevěné

velikost:18.5*10.5*1 cm

Obsah Balení:

1 * Věčný Kalendář, Puzzle, hračky

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

  • Certifikace: NIC
  • Původ: KN(Původu)