PC osciloskop příslušenství AUTO Auto zapalování, Sondy Vysokého Napětí 2,5 m Útlum 10000:1

PC osciloskop příslušenství AUTO Auto zapalování, Sondy Vysokého Napětí 2,5 m Útlum 10000:1

469.06 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: amprobe vysoké napětí, pico automobilový osciloskop, vysokonapěťové diferenční sondy, hantek sonda, automobilový digitální osciloskop, flint, vysoce kvalitní napětí sondy, osciloskop hantek sonda, Petrolej, automobilový osciloskop n.

Automatické Zapalování Sonda(HT25)

Popis

Automatické zapalování sonda je druh indukční kapacitní senzor, to se musí shodovat s osciloskopem

Blízko k použití, může být použit pro testování zážehových sekundární překrývající se vlna, překrývající se vlna parametrů, čímž dosáhl detekce, diagnostika motoru, zapalování do polohy, aby každý válec zapalování napětí mění s časem přímo z osciloskopu zobrazení.

Kořist linka má tři konce, společné setkat osciloskop pro BNC použití, pro použití, klip uzemnění vybrat high-napětí získaných klip. Kořist důkaz konec je tlumič, který se používá pro kořist high-tlak útlum pro nízký tlak, a tím chrání osciloskop není electrify dopad.

Při použití vezměte prosím na vědomí:

(1), zkušební svorky nesmí přímo klip na zapalovací svíčky, by měl být chycen v souvislosti zapalovací svíčky izolace drátu, aby se zabránilo zhroucení a způsobuje šok.

(2), vzdálenost další high-napětí alespoň 2 palce od sebe, aby produkovat rušení.

(3), HT25 předních line, délka 2 m 5, rozpad až 10 000:1.

Doprava

1. Odhadovaná dodací lhůta je 10~20 fungování dnů do Asie, USA, AU, UK, většina zemí západní evropy; 15~30 fungování dnů na většině ostatních zemí. Dodávka možná odloženo z důvodu státního svátku.

2. Pokud je naléhavě zapotřebí, můžeme poslat přes DHL s konkurenční agent náklady na dopravu. Prosím, laskavě kontaktujte nás před platbou.

3. Kupující bude odpovědný za vlastní daně a místní dovozní daně, pokud vznikly.

Náš Závazek

1. Poskytujeme 12 měsíců záruka.

2. V případě položky k závadě v rámci řádného používání dle návodu k použití během záruční doby, prosím, laskavě kontaktujte nás a vrátit se na vaše přepravní náklady na výměnu. Budeme znovu odeslat vám výměnu na naše náklady na dopravu.

3. Pokud jste neobdrželi položka za 40 dní, budeme kontrolovat to s poště, a pak znovu odeslat nebo vrácení jakékoli chybějící položky.

Kontakt

1. Pokud nejste spokojeni, prosím kontaktujte nás řešit žádné problémy. Prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu, aniž by požádal o pomoc. Jsme tvrdě pracovat, aby se ujistil, KAŽDÝ ZÁKAZNÍK 100% spokojenost.

2. Pro jakékoliv dotazy, problémy, nebo pomoc, kontaktujte nás prosím prostřednictvím TradeManager nebo prostřednictvím e-mailu.

3. Všechny e-maily budou zodpovězeny do 2 pracovních dnů. Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, re-poslat svůj e-mail a my vám odpovíme vám co nejdříve.

Naším cílem je vyšší než naše očekávání zákazníků v kvalitu, dodávky a nákladů prostřednictvím neustálého zlepšování a interakci se zákazníky.

  • Číslo Modelu: HT25
  • Značka: XZBELEC
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ