4ks 200ml Plast Čirý Sprej Láhev Alkoholu Spreji na Čištění Rukou Vodní Zahrada Prázdná Kohoutek Vodní Sprej Láhev s Rozprašovačem

4ks 200ml Plast Čirý Sprej Láhev Alkoholu Spreji na Čištění Rukou Vodní Zahrada Prázdná Kohoutek Vodní Sprej Láhev s Rozprašovačem

93.81 Kč 51.60 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: honda civic gadgets, honda civic 7 lip, honda city auta, dveře, honda civic 5 d mp3, honda civic 6 sklo, honda civic 7 brzdy, honda civic 1995 si, honda civic 9 model, honda civic cap hat.

4PC 200ml Jasné Plastové Sprej Prázdnou Láhev Malé Spreji Plastový Postřikovač

Popis produktu:

[Nastavení] Alkohol spreji (barva: transparentní) 200 ML X 4 láhve Materiál: PET plast, PP plastu. Odolné, vysoce abrazivní, bez škodlivých látek a pachů. [Injekce ultrajemné mlhy] bude produkovat ultrajemné mlhy. To může být také použit jako dezinfekční sprej, a tím rovnoměrně rozptýlit mlhu, jemné mlhy lze nastříkat na celé tělo, aniž by byl promočený. Po make-up, můžete použít krém, sprej jako metoda sušení po make-up. Stylový tvar je velmi lehká, jemná mlha je rovnoměrně nastříká, snadné použití a nést.

[Design pro zamezení úniku vody] výrobek je navržen tak, aby se zabránilo úniku vody tím, že utahování šroubů, a spreje dost kapaliny do jemné mlhy pro pohodlné používání. Alkohol sprej láhev sprej velmi jemné mlhy. Snadno se čistí a mohou být znovu použity. Je vysoce transparentní, má dobrý pocit, a je snadno přenosný.

[Přenosný Design], Zda se chystáte na dovolenou, nebo jít do posilovny, tyto přenosné stříkací láhve jsou ideální způsob, jak nosit své oblíbené sprej kosmetické výrobky. Nosit peněženky, sportovní tašky, kufry, kabelky, atd. s tebou.

[Multifunkční sprej láhev] je velmi vhodný pro vnitřní pokojové rostliny a malé kanceláře rostlin, jako je zalévání rostlin, sprej na vlasy, éterické oleje a čisticí prostředky. Použijte, prosím, kuchyň nebo toaletní, čistící pěna, alkohol, deodorant, len vody, horký kov a jiné čisticí prostředky.

Balíček obsahuje:

4X200ml spreji

  • Značka: ISHOWTIENDA
  • Plast Typ: PP
  • Postřikovač Typ: Spoušť
  • Číslo Modelu: Sprej láhev
  • Materiál: Plastové

5

Shipping is a little time long, but well Det. Product the quality very good.

1

Ordered to me from September, we are in December, never received, very disappointed... I canceled my order!!!