10ks Tiskárny Inkoustové Filtrační Nálevky Přesnost Inkoust Filtr S Net Inkoust Trychtýř Plastový Inkoust Trychtýř, Inkoust, Nástroj, Trychtýř

10ks Tiskárny Inkoustové Filtrační Nálevky Přesnost Inkoust Filtr S Net Inkoust Trychtýř Plastový Inkoust Trychtýř, Inkoust, Nástroj, Trychtýř

373.11 Kč 291.03 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: plachta svářeč, široký silikonový trychtýř, filtr pro inkoust, nerezová nálevka velké, hot silikonový trychtýř, filtr tiskárny, nálevku inkoustu, filtr inkoust, malý silikonový trychtýř, mnoho z nerezové oceli, nálevka.

Informace O Výrobku

Informace O Výrobku Modely výrobku: inkoust filtr, trychtýř Princip: metoda adsorpce Typ filtru: hustota hliníku ok Výkon: přesnost filtrace 2500 ok, filtrace přesnost 5U Použití: separace kapalina-pevná látka, filtrování mikro částic v kapalině k ochraně trysky Styl:Trubkový Použitelné předměty: chemikálie a rozpouštědla Použitelné modely: používá se v různých inkoustové tiskárny, UV inkoustové tiskárny, valníky, inkoustové tiskárny Rozsah použití: chemický, úprava vody, barviva Rozměry: 65mm Zařízení hmotnost: 0.01 kg dlouhodobé užívání inkoust obsahující nečistoty lze snadno zablokovat trysky a způsobit poškození trysky. Protože výměna trysky je drahé, prosím, použijte tato nálevka na filtr inkoust před přidáním inkoustu na snížení nečistot v inkoustu a chránit životnost trysky.

Poznámky

1.Pokud obdržíte výrobek, který je vadné nebo nevyhovující, prosím, kontaktujte nás do 30 dnů po obdržení produktu, a my vám vrátíme nebo nahradit podle problému, úroveň produktu. 2.Nelze-li výrobek používán obvykle v důsledku lidské škody, žádné vrácení peněz nebo výměnu, je povoleno. 3.Obrázky produktu jsou pouze pro referenci. Vzhled výrobku nebo obalu výrobku mohou být změněny z důvodu různých výrobních šarží nebo tisk faktorů, ale to nemá vliv na používání. Viz skutečný výrobek obdržel!

  • Značka: Magnetické