Zomei Fotoaparát Filtro Gradient Neutrální Hustotou Postupné ND Náměstí Pryskyřice Filtry Objektiv Adaptér Kroužky Držák Cokin P Series Pro DSLR

Zomei Fotoaparát Filtro Gradient Neutrální Hustotou Postupné ND Náměstí Pryskyřice Filtry Objektiv Adaptér Kroužky Držák Cokin P Series Pro DSLR

445.60 Kč 423.43 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: filtr zomei, cokin, cokin filtr, pixel 2 xl nahradit, tianya nd, stativ zomei, kamera, držák filtru, film filtru, fujifilm x100f, cokin p.

Plné ND Filtrů (ND2, ND4, ND8)snižují množství světla dopadajícího na film bez vlivu na barvu. Může být používá k tomu, aby pomalejší rychlosti závěrky.

Absolvoval ND Filtry(G. ND2, ND4, G., G. N8)jsou NUTNÉ pro digitální uživatelů, protože digitální snímače na rozdíl od filmu má velmi nízké expozice tolerance. Detail budou ztraceny na oba nízké a vysoké světlé oblasti. K nápravě této, budete potřebovat absolvoval filtry k vyrovnání!

49-82mm Adaptér Kroužky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní eloxovaný černý hliníkový (kovový).Stejný filtr pro všechny vaše čočky tím, že jen výměna adaptér kroužek.

Čtvercový Držák Filtru umožňuje použití korekce osvětlení nebo speciálních efektů. Stačí připojit adaptér kroužek a držák filtru před objektiv, pak snímek v různé filtry, aby se krásné, barevné snímků.

Plné ND filtry mohou být také použity pro lepší samostatné předměty z pozadí tím, že širší otvory, účinně snižuje hloubka ostrosti.Kontrolní světlo a barvy přímo na své raw snímků v době fotografování.

Absolvoval ND filtry poskytují postupný barevný přechod pro hladké prolnutí efektu. Dát své krajiny a pleť pestřejší dotek. Ideální pro měnící se náladu obrazu.

Jedním z nejlevnějších a nejúčinnějších způsobů, jak výrazně zlepšit své snímky. Skvělý pro portréty a venkovní scény.

Nejen nabídnout nezbytnou podporu, ale také umožňují značnou úsporu času při postprodukci software práci.

(9) Adaptéry Kroužky(49-82mm):

Zásadní kus Cokin P series filtr nastavit.

Extrémně pevný a lehký. Speciálně navržen pro váš fotoaparát pro těsné a bezpečné uchycení. Žádné viklání nebo cross-threading.

(1) Náměstí Držák Filtru:

Stejnou sadu filtry mohou být snadno sdíleny mezi objektivy různých velikostí tak dlouho, jak každý objektiv má adaptér kroužek nainstalován.

Může pojmout až tři čtvercové filtry ve stejnou dobu, což umožňuje použití korekce osvětlení nebo speciálních efektů.

(1) Filtr Pouzdro:

Držet a chránit filtry s nebo bez jejich ochranných pouzder.

Obsah Balení:

6x Plná A Absolvoval ND Filtrů(ND2,ND4,ND8 ,G. ND2,ND4, G., G. N8 )

9x Kovový Adaptér Kroužky(49mm, 52mm, 55mm, 58mm, 62mm, 67 mm, 72 mm, 77 mm, 82mm)

1x Čtvercový Držák Filtru

1x Filtr Pouzdro

  • Balíček: Ano
  • Typ: ND Náměstí
  • Číslo Modelu: PseriesSet
  • Značka: Zomei