Anti-anti-dioda MD 25A 600V/1000V/1200V/1600V Anti-counter-náplň anti-protiproud

Anti-anti-dioda MD 25A 600V/1000V/1200V/1600V Anti-counter-náplň anti-protiproud

134.32 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: aromatické kužel, 50a dioda 1200v, 14V, diody 25a, 100a dioda 1200v, encent, 12v 30a diod, kadidlo reflux, Most dioda 1200v, 40pin.

■ čip a spodní elektrické izolace, 2500V AC izolace ■ německý pasivace sklo čip svařování, vynikající teplotní vlastnosti a sílu cyklu schopnosti ■ Malé rozměry, nízká hmotnost Typ: Anti-reverzní diody modulu Reverzní opakovatelné vrcholové napětí: 600V/1000V/1200V/1600V Průměrná vpřed proud (max.): 25A

Fotovoltaické anti-reverzní diodu potřebuje následující vlastnosti:

1. Směr vysoká napětí, obvykle muset překročit 1500V

Protože nejvyšší FV generátoru dosáhne nebo překročí 1000V

2. Nízká spotřeba energie, to znamená, že na odpor (na státní impedance co nejmenší, obvykle méně než 0,8 ~ 0,9 V)

Protože FV systém potřebuje k udržení vysoké efektivity celého systému, je žádoucí, aby spotřeba energie anti-reverzní diodu v slučovač box být tak malé, jak je to možné

3 dobré chlazení kapacita (vyžaduje nízkou tepelnou odolnost a dobrý odvod tepla)

Protože pracovní prostředí PV slučovač box je obvykle velmi špatná, anti-reverzní diody musí mít široký rozsah provozních teplot

Přidat, obvykle je třeba zvážit, Gobi a plošiny a jiné klimatické podmínky

Solární buněk pole - Anti-countercharge (reverzní proud) a bypass diody

V solární buňce matice, dioda je velmi zařízení, běžně používané diody jsou v podstatě křemíkové usměrňovací diody, když je výběr parametrů, které mají být levý okraj, aby se zabránilo zhroucení poškození. Obecně reverzní vrchol průrazné napětí a maximální provozní proud musí mít maximální provozní napětí a provozní proud více než 2 krát. Diody v solární fotovoltaický systém lze rozdělit do dvou kategorií.

1, anti-anti-charge (anti-reflux) dioda

Anti-zásyp diody, jedna role je, aby se zabránilo solární moduly nebo náměstí v non-elektrické energie, proudu akumulátoru v pořadí zpětné montáži nebo čtvercové matice, nespravedlivé spotřebu energie, ale také provést montáž nebo náměstí topení nebo dokonce k poškození, druhý je v baterii matice, aby se zabránilo aktuální toku mezi přítoky z náměstí zpět. Je to proto, že výstupní napětí z každé odchozí cesta nemůže být absolutně rovné, a napětí na každé větvi má vždy rozdíl mezi vysokou a nízkou, nebo výstupního napětí větev klesá v důsledku rozdělení pobočku nebo stínování, a proudu, vysoké napětí pobočka Bude proudit do low-napětí větev, nebo dokonce snížit celkové výstupní napětí z falangy. V každé pobočce v sérii anti-zásyp diodu, aby se zabránilo tomuto jevu.

V stand-samotný PV systému, některé PV regulátory mají anti-zásyp dioda připojena na jejich obvodu. To znamená, že správce nemusí být připojen k diodě, kdy správce má anti-zásyp funkce.

Anti-zásyp dioda tam je vpřed pokles napětí, série bude mít určitý spotřeba energie v obvodu, obecné použití křemíkové usměrňovací diodě úbytek napětí asi 0,7 V, high-power trubice až 1 ~ 20.3 V, ale tlak A výkon je malý, vhodný pro low-power aplikace.

Na pozitivní a negativní soutoku pole je nutné nastavit pojistku, osobně si myslím, že jediný plus pojistku a pozitivní a v negativní pojistka způsob instalace velmi nízké náklady. Hlavní roli pojistky uvolněte svůj vlastní názor:

(1) slučovač box je vybaven anti-reverzní diodu pak pojistka bude fungovat v následujících dvou případech

a. V prvním případě, anti-reverzní diodu je rozbité dolů a stává se na cestu. Když tam je chyba v tomto sériový obvod, jiné sériové obvody zpětně účtovat chyba obvodu. Když reverse charge proud překročí Pojistka jmenovitý proud, pojistka spálená, což v ochranu.

b. V druhém případě, anti-reverzní diody jsou normální, a dojde ke zkratu na výstupní straně slučovač box. V tomto okamžiku, všechny větve v slučovač box jsou zkratovány, a maximální zkratový proud, který je panel zkratový proud. Pokud vybrané pojistky je vhodné, V tomto bodě pojistka by měla být vyhozen. (V praxi, výběr pojistky se obecně dodržovat bezpečnostní faktor * string zkratového proudu, já osobně si myslím, že to je problém s touto volbou, je ve druhém hypotetickém případě, pojistka může být spálená.

(2) anti-reverzní diodu není nainstalován v slučovač box, a pojistka bude fungovat za následujících podmínek

a. Když panel řetězec v selhání baterie, řetězec ztráta tlaku, zbývající řetězec jeho přenesení daňové povinnosti, což vede k přes-proud, pojistky pojistka

b. Dojde ke zkratu na výstupní straně slučovač box. V tomto bodě, všechny pobočky v slučovač box jsou zkratovány. Maximální zkratový proud je zkratový proud panelu. Pokud vybrané pojistky je vhodné, pojistka by měla být vyhozen v tuto chvíli. (V praxi, výběr pojistky se obecně dodržovat bezpečnostní faktor * string zkratového proudu, já osobně si myslím, že to je problém s touto volbou, je ve druhém hypotetickém případě, pojistka může být spálená.

2, bypass diody

Když existuje mnoho solární moduly zapojené do série tvoří větev baterie matrix nebo baterie náměstí, jedna (nebo dvě až tři), diody by měly být připojeny v anti-paralelně ke kladné a záporné výstupní svorky každého panelu. Diody spojené paralelně přes modul se nazývá bypass dioda.

Roli bypass diod je, aby se zabránilo určité části náměstí pole nebo část stínu stínované nebo nedokáže zastavit výrobu elektřiny v bypass dioda na tento prvek bude tvořen na obou koncích dopředu zaujatost dioda vedení, řetězec provozní proud obchází vadné součásti a teče přes diodu bez ovlivnění výroby energie z jiné běžné komponenty a zároveň ochrana by-pass součást vystaveni vysokým vpřed zkreslení nebo poškození způsobené "hot spot efekt" topení.

  • Nintendo Model: GameBoy Color
  • Kompatibilní Značka/Model: Nintendo
  • Značka: JISDA
  • Kompatibilní: Herní Konzole