Bambusové zubní Kartáček Biologicky odbouratelný neobsahuje BPA Měkké Štětiny Ekologicky Šetrné Přírodní Dřevěné Veganské Ekologické Bambusové dřevěné Uhlí Zubní Kartáček

Bambusové zubní Kartáček Biologicky odbouratelný neobsahuje BPA Měkké Štětiny Ekologicky Šetrné Přírodní Dřevěné Veganské Ekologické Bambusové dřevěné Uhlí Zubní Kartáček

346.89 Kč 208.09 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
 • Štítky: eco, vgod, pohár na zubní kartáček, eco kartáček, milionů kartáček, dítě kartáček banán, dentalbrush, Kančí Vlasy, bambus koš parní, šetrné k životnímu prostředí spotřební výrobky.

Bambusové zubní Kartáček 10 Pack Člena Rodiny Set - pro Dospělé Přírodní Bambusové zubní Kartáček Set,Biologicky odbouratelné Opakovaně Eco-Friendly Dřevo Kartáček,Měkké BPA Free Uhlí Štětiny.

10 Balení Přírodní Organické Bambusové zubní Kartáčky : Naše recyklovatelné biologicky rozložitelný balení obsahuje 10pack bambusové zubní kartáčky. To zahrnuje bambusové zubní kartáček pro 8 dospělých + 2 děti.Můžete poskytnout to, aby členové vaší rodiny velmi dobře.Můžete je používat nebo šířit Zelené Hnutí a skvělý dárek.

Hladké a Přírodní Bambusové Rukojeti : nikdy třísku a je vodě odolný. Silnější a tvrdší než dřevo, Bambus je také odolnější a zdravější, než jakýkoliv plast. Není třeba sušit rukojeti po použití jen opláchněte kartáček na zuby a dát zpět do jeho držáku, stejně jako byste s jinými starý plastový kartáček.

100% Recyklovaný Biologicky odbouratelný Balení : dokonce i obal je vyroben v papíru řemeslo, žádný strach o tom znečišťující životní prostředí, když jste házet to pryč. 100% BEZ PLASTŮ ŽÁDNÉ ODPADNÍ OBALY. NULOVÉHO ODPADU znamená, že se snažíme, aby použít jako málo obalu, jak je to možné při použití všech recyklovaného materiálu! Každé balení je dodáván s 10 jednotlivě číslované zubní kartáčky, číslovaných 1-10.

Měkké BPA Zdarma Bridtles : štětiny jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nylon, který je měkký a ideální pro získání všech plak z vašich zubů.Prostě jsme se nahrazuje všechny plasty a non-biologicky rozložitelných materiálů s bambusem a nylonu, aby vaše ústa, stejně jako vzduch, čisté a svěží! Balíček deseti a každý z nich je individuálně zabalen v kartonu. Je velmi vhodný pro člena rodiny.

Biologicky odbouratelné Opakovaně Bambusové zubní Kartáčky: Pokud máte obavy o životní prostředí a chcete přispět více, pak je tento bambus zubní kartáček je právě to, co potřebujete.Naše Bambusové zubní Kartáček je ten správný krok, jak jít zelené a snížit svou uhlíkovou stopu a zároveň získat stejné skvělé výsledky, které byste s tradiční plastový kartáč, který jste zvyklí používat !Pokud tam mít jakýkoliv problém, prosím, kontaktujte mě, já vám poskytne ideální řešení pro vás.Prosím, chránit zemi

Přechod z konvenční plastový kartáček na zuby bambusové zubní kartáček je jedním z nejjednodušších věcí, které můžete udělat, aby okamžitě snížit plastový odpad ve vaší koupelně.

Konvenční zubní kartáčky jsou vyrobeny z různých plastů, včetně high-density polyethylen a nylon, které nejsou biologicky rozložitelné. Bambusové zubní kartáček zpracovává se pouze kolem šesti měsíců do kompostu, zatímco plastové jeden trvá stovky let, aby se plně rozebrat.

Mějte se všechny ty plastové zubní kartáčky z oceánů a skládek. Tyto bambusové zubní kartáčky jsou skvělý způsob, jak pomoci udržet zelené země.

Pouze Jedna Země, Prosím, Chránit Ji Dobře

Zpracovává Biologicky Rozložitelné

Naše zubní kartáček rukojeti jsou zcela biologicky rozložitelné, takže nebude trvat věčně na skládce jako každý jiný kartáč! Můžete doslova recyklovat štětiny, pak hodit zpracovat do kompostu, kde se bude rozkládat přirozeně!

Recyklovat Balíček

Naše kartáče jsou dodávány s 100% recyklovatelné lepenky. Zelený obal nejen snižuje svou uhlíkovou stopu a dopad na životní prostředí, ale je také prospěšné poté, co sloužil svému účelu jako obalové materiály jsou biologicky rozložitelné

Pouze Jedna Země, Prosím, Chránit Ji Dobře. Tváří v tvář rostoucí znečištění životního prostředí, musíme jednat sami za sebe a naše děti! Pojďme začít tím, že mění zubní kartáček používáme. Použití bambusové zubní kartáček, opustit plastový kartáček, a začít svůj zelený život s bambusové zubní kartáček!

Vezměte prosím na vědomí, že staré a nové balení bude dodáno náhodně, viz prosím skutečný výrobek obdržel

 • Měkké Štětiny: dřevěné uhlí zubní kartáček
 • Hladké Bambusové Rukojeti: Přírodní nepromokavý rukojeti
 • chránit zemi: Ano
 • Množství: 10ks
 • Číslo Modelu: Zubní kartáček
 • dřevo soft zubní kartáček bambusové dřevěné uhlí: zubní kartáček dřevo
 • měkký zubní kartáček set: Ano
 • Původ: KN(Původu)
 • bambusové zubní kartáček sada: Ano
 • Typ Položky: Zubní kartáček
 • Materiál: bambus
 • Věkové Skupiny: Dospělí
 • 5ks zubní kartáček: Ano
 • 10ks kartáček na zuby: Ano
 • Biologicky rozložitelné zubní kartáčky: Zdarma Měkké Štětiny Zubní Kartáčky
 • hladký povrch: biologicky rozložitelné přírodní bambus
 • Velikost: 10PCS Toothbrush
 • 100% Přírodní bambus: Ano
 • měkké štětiny zubní kartáček: Ano

5

The tips of the bristles get into my teeth well, they feel soft, but it also seems that they are "helping" my gums, which is a good thing. I think my mouth is cleaner than ordinary toothbrushes. The thick paste toothpaste tends to get stuck on the bottom of the bristles, which is very useful

5

These are amazing! Very soft if you have sensitive gums. I'm so glad I invested the money in these. When we run out, i'm just going to order more of them.