10 Ks Velkoobchodní 30mm x 30mm x 10mm 3010S 12V 0.06 Střídavý DC Chladicí Ventilátor

10 Ks Velkoobchodní 30mm x 30mm x 10mm 3010S 12V 0.06 Střídavý DC Chladicí Ventilátor

216.83 Kč 177.81 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: audio rca, usb, ac axiální ventilátor, střídavý motor pro model vrtulníku, 10 mm střídavý motor, 12v 40mm ventilátor, 80mm ventilátor, 80 fan, lianli o11, 220v potrubní ventilátor, 3mm síly.

Název produktu : DC Chladicí Ventilátor;

Jmenovité Napětí : DC 12V;

Proud : 0.06 A

Typ Ložiska : Kluzné Ložisko;

Rychlost : 8000 OT. / min;

Průtok vzduchu : 3.3 CFM

Hlučnost : 25 dbA;

Vnější Materiál : Plastové;

Barva : Černá

Konektor : 2 Piny Konektor;

Velikost : 3 x 3 x 1 cm / 1.2"""" x 1,2

Poznámka:Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/-1-3cm.

Poznámka:

1. Prosím, ujistěte se, že adresa je správná, a nejsme zodpovědní za špatné nebo nedoručitelné adresy.

2. Jsme plně chápu, že je frustrovaný, když zásilky trvá déle, než se očekávalo. Jak jsme slíbili, budeme loď položky do 7 dnů, jakmile platba vyrovná, nicméně, doprava je řízena přepravní společnosti, a jsme stejně nervózní jako vy. Nízké hodnocení na dodací lhůta by bylo nespravedlivé, aby nás. Vaše porozumění je vysoce ceněn. Doufáme, že naši zákazníci budou šťastní, když dostali naše zboží, tak prosím pouze koupit, když dodací doba je pro vás přijatelná.

3.Doprava zdarma do ePacket pro USA.

4. Naše výchozí způsob dopravy je China Post air mail s tracking

.

Platba:

1. Přijímáme Alipay pouze.

2. Jednoduše klikněte na tlačítko "Pay Now" tlačítko v horní části skončila aukce předložit bezpečné platby prostřednictvím pokladny.

3. Konečné kupní ceny nezahrnují jakékoliv použitelné daně nebo daně, které by mohly být účtovány do cel .Kupující jsou odpovědné za tyto poplatky

4. Pokud máte nějaký problém o platbu,prosím, informujte nás.

Vrátit se zpět a Zpětná vazba:

1.Pro jakékoli osobní důvody (vybrat špatně velikost / nesprávné barvy / doesn ' t fit ), můžete jednoduše napište nám, jak získat návratovou adresu a vrátit položku(y) v původním stavu. Návrat poplatků za poštovné bude kupující odpovědnost. Nebudeme přijímat žádné položky s pachy (parfémy, kouř, atd.)

2. Pokud položky jsou poškozené, musíme být kontaktován do 24 hodin od obdržení.

3. Pro další problémy s kvalitou, vrátíme vám ihned, jakmile obdržíme fotografie předmětu.

4. Položky musí být vráceny do 14 dnů od kupujícího obdržel.

5. Naším Cílem je nabídnout 5-Hvězdičkový Servis, pokud nemáte pocit, že jsme si zaslouží 5 Hvězd, prosím, kontaktujte nás před odjezdem zpětnou vazbu.

6. Máte dotazy týkající se komentářů? Byli bychom rádi slyšet od vás! Jsme odhodláni pro naše zákazníky a pocit, že byste měli přijímat osobní pozornost, kterou si zaslouží. Jsme obvykle odpovědět na e-mail do 24 hodin během běžné pracovní doby.

  • Značka: Gonbes

5

All OK