Korejský 925 Sterling Silver Gold Kombinaci Nepravidelný Prstenec Minimalistický Prsten pro Ženy Design In Red Prsten Ukazováček Otevření Kroužku

Korejský 925 Sterling Silver Gold Kombinaci Nepravidelný Prstenec Minimalistický Prsten pro Ženy Design In Red Prsten Ukazováček Otevření Kroužku

247.32 Kč 173.12 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: jewelri, index prsten, stříbrný prsten stark, - ale sterl stříbrný prsten, ucho korejské, 925 stříbro, korejský prsten, červený kruh žen, diamantový prsten, cz ring.

Tipy:

Protože To Je Jejich Vlastní Výroby a Velkoobchodní, Práce-Intenzivní jian huo Distribuce, Nízké Zisky, Je Doporučeno, Že Zákazníci Šarže Pořadí, než Malé Množství Smíšené Dávky Podívej se na Produkt Stylů, Vhodné na Hromadný Nákup. (Tření Holka, Problémy Nepatří na Problém s Kvalitou, Ručně Vyráběné Šperky, Jak Moc Života Tam Bude Ruka-Řemeslně Stopy, perfekcionista Pečlivě Pořadí).

Všichni Estetické a Kvalitní, aby se Předešlo Zbytečným Sporům, budete Potřebovat Malé Množství Nákupu Fit po Hromadné Objednávky.

[1] Store Podporuje 7 Dní Žádný Důvod k Návratu , 15 Dní Problémy s Kvalitou Vrátit . Po lhůtě splatnosti Vrátit Nemohl.

[2] Kámen, Křišťál, Sladkovodní Pearl, Tam Bude Normální Mikro-Vady

[3] jako Zlomenina, Mark Ztrácí Korálky Slábnout, prosím, Poskytnout Obraz o Uplatňování Náhrad Zpracování.

[4] Denní Zásilky Velký, Nemůže To Udělat pro Každý Produkt, Kontroly na Místě, rodiče, Kteří Obdrželi Zboží, Nejprve Zkontrolujte, že Jsou Problémy Včas Vrátit.

[5] Fotografie pro Real, Vzhledem k Světlo a Monitor, tam Může Být Skutečný Záběr Obrázky Micro-Barevný Rozdíl.

Zboží v Tomto Obchodě Je 925 Ryzího Stříbra Produkty Mohou Být Vlastní Certifikát.

Dodací Doba: Specifická Doba Dodání Kontaktujte Zákaznický Servis.

Na Pultech Výrobku Nebo off-the-Police Nebo ve Výrobě, Rodiče, Kteří Berou Jeden Jsme se Předložit Číslo Objednávky na Zákaznický Servis, podívejte se na Den, Není Tam Žádný off-the-Police Nebo Při Příchodu Zboží. Děkuji Vám za Vaši Spolupráci. Výchozí Vlasy Zhongtong Express. SF Musí Vyplnit Pošťák.

Služby Zákazníkům On-Line Čas: 9:00-12:00/13:30-17:3

  • Hlavní Kámen: NIC
  • Styl: Trendy
  • Kovové Razítko: 925 Sterling
  • Kovy Typ: STŘÍBRNÁ
  • Značka: CHOZON
  • Tvar\vzor: GEOMETRICKÉ
  • CertificateType: Třetí Strany Hodnocení
  • Příležitosti: Zapojení
  • Pohlaví: ŽENY

5

When I ordered two, they arrived in a case. Shipping was fast. The size was smaller than I expected.

5

Love the ring! Fits perfect. And looks great with my other rings. Definitely recommend!